Virály

29. listopadu 2022 12:13

redakce Prima Lajk

VIDEO: Česká hvězda OnlyFans natočila sprostý song, ve kterém si hraje na psa! Větší bizár letos neuvidíte

Kontroverzní internetová hvězdička přichází s kontroverzním videoklipem, o němž se bude asi ještě hodně mluvit.

Mladičká Anna Hamannová alias Kafuu patří společně se svou kámoškou Xholakys mezi nejznámější české zástupkyně na platformě OnlyFans a je známá tím, že se nebojí kvůli popularitě provokovat. Bejvalka Adama Kajumiho má pak nejen spoustu nadržených fanoušků, ale také hejtrů, kteří ji kritizují za fakt, že se sexuálně stylizuje do roztomilé malé holčičky. A právě těmto kritikům nyní (samozřejmě zcela záměrně) dala novou vydatnou munici. Nahrála totiž svůj první song, jenž je čistokrevným bizárem, z něhož vás budou bolet uši.

V písničce Hafo spojila síly s internetovým umělcem a specialistou na bizáry Frankem Wildem. Song i videoklip jsou pak naprostou šíleností, v níž se Kafuu stylizuje do psa, dělá rádoby žhavě či rajcovní a pohyby a text je samozřejmě o sexu a plný peprných narážek. O podivné výjevy navíc v klipu rozhodně není nouze. O kvalitě zpěvu se pak asi nemá cenu bavit. Na druhou stranu, refrén je tak pitomý, až ho bohužel nedostanete z hlavy. I díky tomu i jasné kontroverzi se stává z písničky rychle virální hit, který za pouhý den nasbíral na YouTube přes 100 tisíc zhlédnutí.

Na song se pak samozřejmě valí v komentářích vlna kritiky a lidé tvrdí, že větší cringe nikdy v životě neslyšeli. „Tohle je přesně jeden z důvodů, proč k nám mimozemšťani nelétají,“ napsal jeden z uživatelů na YouTube. Další je pak kritizují právě za sexualizaci dětského vyjadřování a upozorňují, že extrémně sprosté video se bude nejvíce šířit právě mezi malými diváky. „Fakt jim nevadí že 90% sledujících jsou děti pod 15 let?“ píše další z diváků.

Frank Wild a Kafuu si ovšem z hejtů rozhodně nic nedělají, naopak jim jdou naproti. Jak totiž sám Wild ve videu u youtubera Radyho přiznal, song má být recesí a přiznaným bizárem, který bude vzbuzovat emoce a bude se o něm ve velkém mluvit. A negativní reklama je pro tento typ influencerů také reklama. A jak se podle virálního šíření zdá, jejich plán jim vlastně vychází na jedničku. Jen je tu velké riziko toho, že budou mít diváci z tohoto videa vážnou psychickou újmu.


Přečtěte si také