VIDEO: Cestovatel časem z roku 2714 nás varuje před třemi daty v tomto roce. Co a kdy nás čeká?

Zapište si tahle data do kalendáře. Možná nám navždy změní život.

Samozvaný cestovatel časem Aery Yormany, který podle svých slov pochází z roku 2714, sdílel na TikToku nové video, v němž nás všechny varoval před třemi daty v roce 2022. „Je toho hodně, co potřebujete vědět,“ napsal Yormany záhadně na sociální síti. „Všichni, kteří mě považujete za podfukáře a lháře, si na mě vzpomeňte v tyto dny,“ vzkázal.

@esthetictimewarper

There is a lot you need to know… #fyp #fypage #timewarper #timetraveler #timetravel #xyzcba #viral

♬ The End is Near - Aery Yormany

První datum, na které bychom se měli připravit, přijde dřív, než si myslíte. Yormany předpověděl, že přesně 11. března se narodí první člověko-šimpanz, který bude umět mluvit a bude mít smíšené rysy – napůl člověk, napůl opice. Jen o měsíc později nás prý bude čekat další bomba, a to konkrétně covidová.

Dne 19. dubna se má objeví nová mutace koronaviru, a to konkrétně omega, která má být pětkrát horší než její předchozí verze. To, jaký bude mít na lidstvo dopad, však Yormany nesdělil. Poslední, ale neméně děsivé, bude datum 17. září. Ten den mají oceánologové objevit nového tvora zvaného Cerine Croin, který bude čtyřikrát větší než plejtvák obrovský, současně největší žijící tvor na planetě. Tak co, poznamenáte si tato data do kalendáře?


Přečtěte si také