Virály

19. dubna 2023 14:13

Petra Jaroševská

VIDEO: Hvězda OnlyFans míří do Prostřeno! Podívejte se na její nejžhavější fotky

Ve čtvrtek se v Prostřeno! z Moravskoslezského kraje postaví k plotně jednadvacetiletá blondýnka Barbora Uhlířová. Sexy influencerka známá pod přezdívkou Uhlířka se musí potýkat se svou nešikovností i rozjitřenými nervy. Soupeře zaujme především svým tělem.

Bára Uhlířová není na sociálních sítích žádným nováčkem. Je známá pod přezdívkou Uhlířka, vytváří obsah na OnlyFans a zápasila v Clash of the Stars. Patří pak mezi nejznámější a nejpůvabnější hvězdičky OnlyFans na tuzemské scéně. Jedenadvacetiletá blondýnka ke všem svým aktivitám před dvěma lety přidala i vaření. Proto se přihlásila do pořadu Prostřeno!, kde se představí ve čtvrtek. Její večeře ale nepůjde úplně podle plánu.

Ze svého večera je velmi nervózní, moc se nevyspí a ve svůj den D bude chvílemi psychicky na dně. Po příchodu štábu ještě rychle povlékne peřiny, připraví věci na šmejdění a půjde se vařit. Na menu bude tentokrát bruschetta s rajčatovo bazalkovou salsou, brokolicový krém se zakysanou smetanou, chicken mango a panna cotta s malinovým přelivem.

Při krájení kuřete se Bára řízne do prstu, což jí zkomplikuje další krájení a přípravy. „Jsem celá od oleje, od omáčky, prst mám spálenej, prořízlej, takže dnešní vaření je výborný,“ komentuje hostitelka. Přesto se statečně vrhne i na úkol týdne, kterým, je odpalované těsto. Spolu s Čestmírem jsou jediní, kteří úkol splnili. Jak ale vpodvečer na Primě nebo na prima+ uvidíte, sympatie největšího kritika si tím nezíská.

Podívejte se na emotivní video s nešťastnou a uplakanou hostitelkou:

Při šmejdění hosté objeví naklizenou ložnici, vysokoškolská skripta a na posteli připravený počítač s fotkami, na kterých Bára pózuje. Jelikož nejde o nijak cudné snímky, a na některých fotkách je blondýnka v prádle, Tony s Čestmírem ochotně přilepí oči k obrazovce. I soupeřky NikolaNikol usoudí, že má Bára hezkou postavu a hostitelku pochválí. „Fotky byly krásné jak ona celá, byly vyzývavější,“ komentuje Nikola. „Ojojoj, sexy!“ chválí nadšeně Tony, kterému se ani nechce se šmejděním skončit.

I věčně nabručený Čestmír později uzná, že má Bára hezkou postavu. Podle jeho dotazů pak vyjde najevo, že si Báru hledal na internetu. Jestli Čestmír Prostřeno! vyhraje, možná pustí nějakou tu korunu za Bářin obsah na OnlyFans. V naší galerii se pak můžete přesvědčit, že na internetu se dokáže Uhlířka rozjet ještě daleko více.

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě a nezapomeňte Báru OHODNOTIT. Minulé epizody si můžete připomenout v našem ARCHIVU na prima+


Přečtěte si také