Celý incident popsala dívka na TikTok
Autor: istock.com Celý incident popsala dívka na TikTok

VIDEO: Letuška zesměšnila a urazila ženu kvůli jejímu oblečení. Co měla tak hrozného na sobě?

Tamara F. . Publikováno: 04.08.2021
Mladá Američanka se svěřila s nepříjemným zážitkem, který zažila při cestě letadlem.

reklama

Zesměšněná, ponížená a naštvaná. Tak se podle svých slov cítila mladá Američanka Sierra Steadman poté, co ji před zraky celého letadla urazila letuška kvůli jejímu oblečení. Dívka měla na sobě crop top, mikinu na zip a kraťasy s vysokým pasem, nicméně pro stevardku letecké společnosti Alaska Airlines bylo prý její oblečení do letadla nevhodné, a tak si ji začala dobírat.

„Když vás letuška zesměšňuje před celým letadlem a vyhrožuje vám, že vás kvůli oblečení vyhodí,“ popsala Sierra traumatizující zážitek na TikToku a přiznala, že se ještě nikdy necítila víc poníženě. „Alaska Airlines, jděte do háje,“ vzkázala naštvaně. Dále potom dodala, že ji letuška agresivně chytla za paži s tím, ať si mikinu zapne až ke krku.

 

@sierrasteadman

ive never felt more degraded, ashamed, embarrassed, angry or sad. F ALASKA AIRLINES!!!!!!! #fyp

♬ yeastie girlz x tv girl - ‍♀️

 

Podle pravidel Alaska Airlines sice musejí být cestující vhodně a vkusně oblečení a zaměstnanci na to mohou cestující upozornit, ale chování letušky bylo v tomto případě za čárou. To uznala i letecká společnost sama, která poslala Sieře omluvný dopis adresovaný její matce, ve kterém stálo: „Vy a vaše dcera byste neměly očekávat nic jiného než zacházení s respektem, soucitem a péčí. Je pro nás zklamáním, že se vám ničeho z toho od naší letušky nedostalo“.

Star Holroyd je hvězdou TikToku

Tiktokerka odhalila, kolik ve skutečnosti vydělává. Z částky vám spadne brada!

Tiktokerova sestra je ve skutečnosti jeho matkou 1

VIDEO: Tiktoker odhalil moment, kdy zjistil, že jeho sestra je ve skutečnost jeho matka. Tohle musíte slyšet

reklama