Virály

20. února 2018 16:37

redakce Prima Lajk

VIDEO: Malý kluk spadl z kola a po pár dnech zemřel. Lékaři totiž přehlédli tento děsivý detail! Jeho poslední záběry vás rozbrečí

Jeho smutný a tragický příběh rozbrečel celý svět.

Smutný případ, který dost možná rozbrečí nejednoho rodiče, se stal v americkém Oregonu. Osmiletý Liam Flanagan zde poblíž svého domu spadl z kola a řídítky se hluboce řízl do nohy. Rodiče ho ihned vzali do nemocnice, kde mu ránu zašili a řekli, že je dítě v pořádku. Dokonce mu doktor ani nepředepsal léky, protože mu rána nepřišla dostatečně vážná.

Liam proto mohl domů. Rána ho ovšem pořád příšerně bolela, byla zarudlá a začala dokonce fialovět. Rodiče nejdříve mysleli, že o nejde o nic vážného, po pár dnech se ale raději vydali s dítětem do nemocnice na kontrolu. Zde lékaři došli ke strašlivému nálezu. Rána byla totiž infikovaná nekrotizující fasciitidou, vzácným bakteriálním onemocněním, které mu začalo pojídat maso a rychle se šířilo po celém těle. Bakterie se pak údajně vytvořila tím, že se do rány dostala sůl. Fascitida se v jeho těle šířila opravdu velmi rychle a jeho stav byl velmi vážný.

Liam proto musel na operaci. Zde lékaři zjistili, že je jeho stav ještě vážnější. Snažili se infekci za všech okolností zastavit a museli mu kvůli tomu amputovat několik končetin. Ani jejich urputná snaha ale nepomohla a osmiletý kluk nakonec na následky požírající bakterie zemřel.

Jeho rodiče se z této ztráty samozřejmě nemohou vzpamatovat. Rozhodli se ale jejich smutný příběh sdělit celému světu a upozornit tak ostatní rodiče, aby u podobných zranění svých dětí rozhodně nepodceňovali žádné příznaky a ihned vyhledali pomoc, klidně i v jiné nemocnici. Z následujícího videa a posledních záběrů dítěte se pak bude chtít brečet snad každému.


Přečtěte si také