návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Matka zázračně zachránila syna, který padal ze čtvrtého patra. Z těchto záběrů budou mít rodiče husí kůži

I když to vypadalo, že syn téhle ženy propadne skrz zábradlí do čtvrtého patra, jako správná matka ho zachránila zázračným zákrokem.
Vydáno: 25.06.2019
Matka pohotovým zákrokem zachránila syna před pádem
Autor: Youtube / ppv_tahoe Matka pohotovým zákrokem zachránila syna před pádem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Neuvěřitelně rychlý postřeh prokázala maminka malého dítěte, kterou zachytily bezpečnostní kamery v prostoru recepce jedné stavební firmy v kolumbijském Medellinu. Její syn totiž došel až k zábradlí ve čtvrtém patře a nebýt matčina pohotového reflexu, spadlo by dolů.

Dítě vyšlo spolu s matkou a doručovatelem ven z výtahu směrem ke dveřím do kanceláří. Najednou se však vrhlo k zábradlí, kde se přikrčí, aby se podívalo ven. V ten moment ale ztratilo rovnováhu a propadlo mezerou mezi špruslemi. Žena naštěstí celou situaci zaregistrovala, rychlostí blesku vystartovala vpřed a díky zázračnému postřehu se jí podařilo zachytit svého syna za kotník. Přítomný doručovatel okamžitě vyrazil vstříc dítěti po schodech dolů, na pomoc přispěchaly i ženy z kanceláří, které celou situaci zaznamenaly.

Zatím není jasné, zda matka nebo její syn utrpěli zranění. Ženě se však po zveřejnění videa na sociálních sítích dostalo mnoho pochvalných ohlasů za její pohotovou reakci. A to i přesto, že někteří uživatelé přeci jen kritizovali fakt, že telefonovala a dítěte si pořádně nevšímala. Že si ale rozhodně zaslouží metál za postřeh, o tom se můžete přesvědčit i vy ve videu níže. 

 

 

Muž zachránil dítě padající z pátého patra 2

VIDEO: Muž se vrhl pod dítě padající z pátého patra, aby mu zachránil život. Jeho hrdinský zákrok boří internet

Článek je zařazen v: zákrok , záchrana , matka , dítě , syn , reflex