Virály

25. června 2019 16:24

redakce Prima Lajk

VIDEO: Matka zázračně zachránila syna, který padal ze čtvrtého patra. Z těchto záběrů budou mít rodiče husí kůži

I když to vypadalo, že syn téhle ženy propadne skrz zábradlí do čtvrtého patra, jako správná matka ho zachránila zázračným zákrokem.

Neuvěřitelně rychlý postřeh prokázala maminka malého dítěte, kterou zachytily bezpečnostní kamery v prostoru recepce jedné stavební firmy v kolumbijském Medellinu. Její syn totiž došel až k zábradlí ve čtvrtém patře a nebýt matčina pohotového reflexu, spadlo by dolů.

Dítě vyšlo spolu s matkou a doručovatelem ven z výtahu směrem ke dveřím do kanceláří. Najednou se však vrhlo k zábradlí, kde se přikrčí, aby se podívalo ven. V ten moment ale ztratilo rovnováhu a propadlo mezerou mezi špruslemi. Žena naštěstí celou situaci zaregistrovala, rychlostí blesku vystartovala vpřed a díky zázračnému postřehu se jí podařilo zachytit svého syna za kotník. Přítomný doručovatel okamžitě vyrazil vstříc dítěti po schodech dolů, na pomoc přispěchaly i ženy z kanceláří, které celou situaci zaznamenaly.

Zatím není jasné, zda matka nebo její syn utrpěli zranění. Ženě se však po zveřejnění videa na sociálních sítích dostalo mnoho pochvalných ohlasů za její pohotovou reakci. A to i přesto, že někteří uživatelé přeci jen kritizovali fakt, že telefonovala a dítěte si pořádně nevšímala. Že si ale rozhodně zaslouží metál za postřeh, o tom se můžete přesvědčit i vy ve videu níže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také