Virály

24. srpna 2018 11:46

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muže vyhodili z práce za to, že půl roku natáčel své prdy. Jeho důvod přitom dává dokonalý smysl, nemyslíte?

Každý si nudu v práci zpříjemňuje po svém...

Seznamte se s hlídačem přezdívaným Paul Flart, který strávil šest měsíců nahráváním svých vlastních prdů. Ne, není to legrace, opravdu se tomu pilně věnoval. Jeho videa, na kterých jde vidět různé stupně znepokojení, či naopak uspokojení vyjádřené očima a pohybem jeho obočí, se stala hitem internetu. A jak ho to celé napadlo?

Když zemřel jeho otec, rozhodl se Paul přestěhovat z Floridy za matkou do New Jersey. Tam začal pracovat v nemocnici. Dostal pozici recepčního, protože si management myslel, že je komický a umí rozesmát lidi. Během nudných hodin na recepci, kdy se nic nedělo, Paul zjistil, že místo, kde sedí, má velice dobrou akustiku. A to tak, že si prdnul, což vydalo velice dobrý zvuk, alespoň podle něj. Od té doby na svých směnách půl roku natáčel své prdy a výsledná videa zveřejňoval na Instagramu.

Poté, co se na internetu stal slavným, však dostal padáka. Jeho nadřízený poukázal na to, že porušil zásady bezpečnostní politiky společnosti týkající se užívání osobního telefonu pro záznamy soukromých videí a jejich následného zveřejňování na internetu. Během toho, co nosil uniformu, natočil a sdílel své prdy celkem 75x, a to už zřejmě bylo příliš. Ať už jsou důvody jeho vyhazovu jakékoliv, zhlédnutí videa s ukázkami jeho prdů, opravdu stojí za to. Proto vám ho nyní nabízíme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také