Na internetu není všechno jak vypadá.
Autor: youtube/Zhang· Ray Na internetu není všechno jak vypadá.

VIDEO: Muži se vydávají za ženy pomocí falešných prsou! Odhalili byste je?

sis. Publikováno: 31.05.2021
Muži v Číně s oblečenými prsy ze silikonu předstírali, že jsou prsatými ženami. Nebylo to ale bohužel až tak nevinné.

reklama

Vypadá to jenom jako další vtipná situace, kdy opravdu nemůžeme věřit ničemu, co vidíme na internetu. Hlavně ohledně identity bychom měli být hodně obezřetní – nikdy není jasné, jestli na druhé straně opravdu sedí ten, za koho daného člověka máme. Policisté v Číně v poslední době varovali před „falešnými ženami“. Ty používají realisticky vypadající protézy ze silikonových prsou k tomu, aby přiměly muže svléct se během jejich online chatu. Následně je však s těmito záběry vydírají. To je práce gangů čínských mužů, kteří vypadají jako sexy holky.

Čínská policie uvedla, že gangy se zaměřovali hlavně na respektované profesionály, jako jsou lékaři, učitelé nebo státní zaměstnanci. Podvodníci pak řekli svým obětem, aby si stáhli aplikaci, kde uvidí nahá videa, aby tak mohli získat přístup k jejich telefonnímu číslu a kontaktům. Pak pokračovali ve vydírání, aby jim oběti zaplatili velké finanční částky, jinak pošlou jejich videozáznamy jejich rodině a přátelům. Metoda vydírání přes online chat se v Číně stala velmi populární, přičemž oddělení veřejné bezpečnosti v Kuang-tungu odhalilo, že policie obdržela jen v první polovině roku 2020 více než 9 200 zpráv o vydírání souvisejících se sexy chaty.

Video zveřejněné policií počátkem tohoto měsíce ukazuje atraktivní vypadající ženu, která si sundala hruď v podobě silikonové protézy, a poté si z tváře také sloupla vrstvu falešné kůže. Je to docela šokující sledovat. Klip obsahuje také fotografie mužů, kteří mají podobnou protézu prsou.

 

 

Syn se převlékl za matku

VIDEO: Syn se vydával za svou matku a zkoušel za ni udělat řidičák. Jak to dopadlo?

matka dítě

Žena se vydávala za fotografku, aby zdrogovala matku a ukradla její dítě! Jaký příšerný důvod k tomu měla?

reklama