Klokan zaútočil.
Autor: youtube.com/Men's Humor Klokan zaútočil.

VIDEO: Naštvaný klokan zaútočil na otce, který se snažil ubránit své děti! Tyhle záběry baví celý internet

sis. Publikováno: 30.12.2020
Otce napadl rozzlobený klokan, když se ho pokoušel vyhnat z dosahu jejich domu, aby tak předešel nějakému zranění jeho dětí.

reklama

Vtipné video zachycuje rodinu Mitchella Robinsona žijící v South West Rocks v Austrálii, kde stojí u jejich domu klokan. Když se muž pokouší odehnat obrovského klokana pryč, lehce se k němu přiblíží. Vtom ale klokan vyskočí a zahájí útok. Na muže udeří napřed tlapou, potom ho ještě srazí k zemi a odskáče pryč. Rodina, která v domě bydlí, uvedla, že viděla, jak se klokan na chvíli potuloval kolem jejich domu a kopal díry na jejich předním dvoře. Muž odehnával klokana kvůli tomu, že by mohl zaútočil na jeho děti. A jelikož byly Vánoce, tak ty kvůli tomu nemohly ven.

Ale bohužel byl muž v souboji s klokanem už v nevýhodě, protože už předtím utrpěl zlomeninu ruky. Naštěstí během útoku neutrpěl žádná další zranění. V South West Rocks místní obyvatelé říkají, že se zvířata stávají problémem. Lidem se doporučuje, aby nechali zvířata v klidu, pokud by s nimi náhodou přišli do styku, protože jinak by se zvířata mohla cítit v ohrožení. V takovém případě pak mohou člověku vážně ublížit. Klokani mají na předních tlapách obrovské drápy, kterými se mohou člověka držet, a zadními nohami jsou schopní silně kopnout.

 

 

Klokan

VIDEO: Muž zmlátil bezmocného klokana a ohavným činem se chlubil na internetu. Lidé mu za to nadávají

klokan

VIDEO: Internet děsí záběry ukazující, jak to vypadá uvnitř klokaní kapsy! Také vás to šokovalo?

reklama