Virály

21. listopadu 2021 11:20

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nevěsta na vozíčku dojala svého novomanžela. Čím ho u oltáře překvapila?

Chelsie Hill je jasným důkazem toho, že láska i hory přenáší.

Američanka Chelsie Hill je odkázaná na invalidní vozíček od roku 2010. I přes svůj handicap však urazila pořádný kus cesty a stala se nejen populární influencerkou, ale založila také taneční tým pro handicapované ženy s názvem Rolletes. Chelsie je prostě přesně ten typ člověka, který se nevzdává ani ve chvíli, kdy se mu hroutí celý život.

O tom, že je mladá žena bojovnice svědčí i její překvapení, které si nachystala pro svého novomanžela Jaye Bloomfielda. Vzala si totiž do hlavy, že uličkou k oltáři ke své osudové lásce dojde po svých. „Vždycky jsem snila o tom, že ve svůj svatební den dojdu k oltáři,“ řekla Chelsie pro magazín Insider. Její novomanžel o tomto plánu neměl ani tušení.

Jakmile však Jay spatřil svou snoubenku, jak k němu kráčí uličkou, neměl slov. „Když jsem se podívala na Jayae, měl pusu dokořán,“ vzpomíná na jeho reakci žena. „Byl prostě v šoku. Vůbec netušil, co se děje“. Chelsie si při chůzi k oltáři dopomáhala ortézami a chodítkem. „Viděla jsem před sebou jenom svého manžela, nikdo jiný pro mě v tu chvíli neexistoval. Dělala jsem to všechno pro nás dva,“ řekla šťastná novomanželka.

@ashabailey_

she said she dreamed of the day she’d look her husband in the eye on their wedding day, and she did that 🥺

♬ In This Shirt - The Irrepressibles


Přečtěte si také