Extrém

9. prosince 2020 07:47

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Pár byl přistižený při sexu na hotelu, zatímco venku probíhal náboženský festival! Co je prozradilo?

Tohle je okamžik, který nenávidí každý zamilovaný pár, který se oddává sexuálním hrátkám. Jejich sex na hotelovém pokoji se stal hitem internetu.

Vzrušený pár se miloval v desátém patře hotelu. Neuvědomili si ale bohužel to, že ten den venku probíhají náboženské slavnosti. A zapomněli na jednu důležitou věc, a sice nějaké závěsy nebo žaluzie. V ulici v Tchaj-peji se jim tak vysmály desítky tisíc lidí. Místní obyvatelé se sešli na oslavách u příležitosti 165. výročí paláce Qingshan a pochodovali u hotelu. Při tom byly davy zděšeny párem, který si to užíval bez ohledu na cokoliv. Na odiv všem. Místní se pak zlobili, že je to už moc a že jsou to zvířata. Udělali tak nechtěně z místního náboženského festivalu erotickou scénku.

Explicitní scéna přišla po přehlídce s petardami a mýtickými postavami z nedalekého chrámu ve čtvrti Wanhua. Někteří místní obyvatelé tomu říkají „mini čínský nový rok“. Záběry z mobilních telefonů ukazují, že si milenci ani nevšimli, že na ně zdola zírají stovky občanů. Někteří zvedli své mobilní telefony, aby nahrávali, zatímco jiní jen nesouhlasně křičeli. Podle místních médií policie obdržela několik stížností veřejnosti, v nichž se zmiňují o „živé erotice“ v horním patře hotelu. Policisté v současné době vyšetřují identitu páru, který se neohlížel na možnost pobouření lidí za okny. Policie uvedla, že čin byl „škodlivý pro muže a ženy“ a že „totožnost páru bude vyšetřována a bude s ní zacházeno v souladu se zákonem“.

Sdílejte článek

Přečtěte si také