Virály

23. června 2021 14:36

redakce Prima Lajk

VIDEO: Pavel Novotný se v LIKE HOUSE opřel do Báry a uzavřel s ní drsnou sázku. Tohle jste v televizi neviděli!

Kontroverzní starosta a věčný provokatér způsobil včera v reality show pěkně pozdvižení. Co si řekl s Barčou Stříteskou?

Asi všichni diváci reality show LIKE HOUSE vědí, že ve včerejším dílu bylo ve vile pořádně horko. Řešila se totiž ožehavá kauza okolo vynášení informací do bulváru a zjišťovalo se, kdo z účastníků porušuje pravidla reality show. Situaci pak měl objasnit známý starosta městské části Řeporyje Pavel Novotný, jenž má s bulvárem obří zkušenosti. Ten očistil jméno Maru Rosecké, kterou většina influencerů měla za hlavní podezřelou, a za viníka a pomyslnou krysu označil Adama Kajumiho. Navíc se ale s osobitostí svou vlastní pustil do dalších soutěžících.

Jednou z nich byla i Bára Stříteská, do níž se Novotný opřel kvůli tomu, že si ho influencerka zablokovala na Instagramu. Barču chtěl samozřejmě ihned bránit její přítel Datel, toho však kontroverzní starosta uzemnil a pokračoval v konverzaci s půvabnou tiktokerkou. Ta se Novotné vůbec nebála a vracela mu údery s úsměvem a hezkým nadhledem.

Dokonce spolu uzavřeli hodně podivnou sázku. Novotný si totiž myslí, že její vztah s Datlem nevydrží a do Vánoc už spolu rozhodně nebudou. Bára se pak toho samozřejmě chytla a vsadila se s hostem slušnou sumičku. O kolik? To se dozvíte v bonusovém videu ze včerejšího dílu, které se do televize nedostalo!

Sledujte LIKE HOUSE každý všední den od 16:15 na Primě! Ostatní bonusová videa, která se nedostala do vysílání najdete v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také