Virály

22. června 2021 14:11

redakce Prima Lajk

VIDEO: Vážně prodává Maru informace z LIKE HOUSE? Krysu přijel vypátrat detektiv Pavel Novotný

LIKE HOUSE (47) - Pavel Novotný v LIKE HOUSE

Dnes se v oblíbené reality show zodpoví velmi nepříjemná otázka poslední dní. Potvrdí se vážná podezření proti Maru Rosecké?

Reality show LIKE HOUSE má v posledních dnech nečekanou detektivní zápletku. Vyšlo totiž najevo, že někdo ze soutěžících porušuje pravidla a vynáší informace z natáčení bulváru. Což je opravdu vážné porušení podmínek, za které hrozí také velmi mastná pokuta. Tato kauza rezonovala vilou už včera, kdy většina influencerů ukázala své mobilní telefony, aby ostatní přesvědčili, že s danou věcí nemají nic společného. Tedy všichni kromě Maru Rosecké, která nechtěla své citlivé osobní údaje nikomu ukazovat.

Pro ostatní v čele s Adamem Kajumim se proto stala hlavní podezřelou, i když pro své obvinění vlastně nemají v ruce žádné důkazy. Opravdu Maru podezřívají právem? To přišel do vily objasnit dnešní host, kontroverzní starosta městské části Řeporyje a dlouholetý bulvární novinář Pavel Novotný. Ten má díky svým letitým zkušenostem odhalit pravého viníka a říct o něm ostatním. A jak je u tohoto provokatéra zvykem, nenechá na influencerech nit suchou. Vážně je hlavním práskačem Maru, nebo se odhalí, že je onou krysou někdo úplně jiný?

To se dozvíte v dnešní dílu reality show LIKE HOUSE v 16:15 na Primě! Minulé díly můžete sledovat v našem ARCHIVU.