Youtubeři

16. června 2021 14:48

redakce Prima Lajk

VIDEO: Datel a Bára se vrátili do LIKE HOUSE! Jak je přivítal Adam Kajumi?

V pátek si zamilovaný pár zabalil, už v úterním díle se ale k překvapení všech influencerů vrátil. Jak je přivítal jejich bývalý sok Adam?

V pátek se zdálo, že reality show LIKE HOUSE přijde o dvě výrazné tváře, youtubera Datla a jeho partnerku Báru. Jenže po včerejším úterním dílu je zase všechno jinak. Zamilovaná dvojice se vrátila k překvapení všech účastníků do vily. Bára totiž dostala druhou šanci a také Datel se nakonec rozhodl na přání svých fanoušků do reality show vrátit. A ve vile je samozřejmě čekalo velké uvítání, jak jste ostatně mohli vidět už ve včerejší epizodě.

Mezi nadšenými obyvateli vily byl i Adam Kajumi, který má sice s Markem a Bárou kvůli jejich předchozím hádkám komplikovanější historii, i přesto si však na sebe vzájemně evidentně hodně zvykli a dokážou se minimálně respektovat. To je ostatně poznat z Adamova nejnovějšího vlogu, v němž natočil jejich návrat i události z úterní a středeční epizody ze svého úhlu pohledu. Díky němu tak můžete zhlédnout záběry, které jste v televizi neviděli, a na závěr v něm nabídne i pokec právě s Bárou a Datlem, v kterém mluví o svém těžkém rozhodování, zda se mají do reality show opravdu vrátit.

Úterní díl reality show LIKE HOUSE můžete zhlédnout v našem ARCHIVU. A nezapomeňte se dívat na nové epizody každý všední den od 16:15 na Primě!


Přečtěte si také