Virály

26. dubna 2022 20:24

redakce Prima Lajk

VIDEO: Ruští vojáci požadovali výkupné od ukrajinské matky, aby nepopravili jejího syna! Z těchto záběrů mrazí

Mrazivé záběry ukazují ruské vojáky jednající jako teroristé.

Těch ohavných zpráv týkajících se zvěrstev, které se bohužel na Ukrajině dějí, je po celém internetu dost na to, abychom k nim ještě přidávali další. Následující video ale budiž výjimkou, ukazuje totiž, že ruští vojáci už ani neválčí za Putina, za svobodu, proti údajným nacistům, zkrátka pro nic z toho, čím ruská propaganda krmí své občany a čím se snaží krmit i zbytek světa, ale naopak „válčí“ čistě za sebe.

Teď totiž například skupinka ruských vojáků, která dostala do zajetí ukrajinského vojáka Novikova Alexeje Antonoviče, doslova poslala vzkaz jeho matce, aby zaplatila výkupné 5 tisíc eur, nebo jejího syna popraví. Takové teroristické metody byste obvykle našli u uskupení typu Islámský stát, tady je ale řeč o Rusech, kteří troufale páchají takové činy jen pár set kilometrů od našich hranic. A ještě se ani nesnaží být u toho nenápadní.

Žena údajně nemá finanční prostředky na to, aby vojákům zaplatila, případem už se ale zabývá ukrajinská vláda, která obvinila Rusko z toho, že se z něj stává teroristický stát a že své vlastní vojáky nechává bezprizorně provádět takové zločinné činy na jejím území. V tuto chvíli není jasné, jestli se zajatce podaří vyměnit za jiného zajatce nebo jestli je vůbec ještě mladík z videa naživu.

Sdílejte článek
Štítky válka poprava Ukrajina Rusko teroristé výkupné ruští vojáci zajatec

Přečtěte si také