Virály

30. prosince 2017 13:25

redakce Prima Lajk

VIDEO: Šílený test věrnosti! Holka poslala na přítele sexy dvojčata, které mu nabídly trojku. Tenhle konec nečekal vůbec nikdo!

Zkouška, v níž nic není takové, jak se na první pohled zdá.

Do známého internetového pořadu To Catch A Cheater, v němž lidé testují pomocí skryté kamery věrnost svých protějšků, se tentokrát přihlásila žena, která chtěla otestovat přítele, s nímž žije dva roky. A že si pro něj s tvůrci pořadu připravila pořádný test. Coby technik byl totiž přivolán do domu dvou asijských sexy dvojčat, které s ním ihned začaly flirtovat a ke konci mu dokonce naznačovaly sex ve třech!

Muž se ovšem zachoval jako pravý gentleman, přiznal svou přítelkyni a jejich triky ho nechaly chladným. Po pár minutách pak od nich raději odešel pryč. Happy end, říkáte si? Ani moc ne. Jeho přítelkyně totiž neměla překvapivě z výsledku vůbec radost. Ukázalo se totiž, že právě ona svého přítele podvádí! Do této zkoušky ho tak uvrtala proto, aby ji také podvedl a ona měla důvod se s ním rozejít. Jenže to jí tak trochu nevyšlo a ona se bude muset nejspíš vypořádat hlavně se svojí nevěrou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také