návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Šokující záběry odhalují rozdíly mezi seriálem Černobyl a realitou. Z tohoto srovnání vám bude běhat mráz po zádech

O tom, že se tvůrci seriálu Černobyl snažili co nejvěrněji zachytit tehdejší realitu, asi nikdo nepochybuje. Přesto vás tyhle záběry nejspíš opět ohromí.
Vydáno: 14.06.2019
Video srovnávající seriál Černobyl s realitou
Autor: Youtube / Thomas Flight Video srovnávající seriál Černobyl s realitou

Většina z vás už nejspíš viděla, nebo alespoň slyšela o minisérii Černobyl z dílny HBO. Mnozí na tento vysoce hodnocený seriál pohlížejí jako na mistrovské dílo a chválí jeho tvůrce za snahu o co nejpřesnější zachycení sledu událostí i prostředí. A že naprosto právem, to snad už nikoho nenechává na pochybách.

A kdyby náhodou ano, esejista Thomas Flight nedávno vytvořil fascinující video porovnávající záběry ze seriálu s těmi skutečnými, které byly pořízeny v období této jaderné katastrofy. To si nyní můžete pustit níže a nejspíš vám bude běhat mráz po zádech z toho, jak věrně seriál dokázal napodobit prakticky všechny důležité momenty i postavy.

 

 

Štěňata z Černobylu už nejsou radioktivní 2

VIDEO: Konečně si můžete pořídit domů štěňata z Černobylu! Vážně už nejsou pro lidi nebezpečná?

Článek je zařazen v: Černobyl , seriál , realita , záběry , video

reklama