studenti
Autor: twitter/@imjustbait studenti

VIDEO: Studenti prchají oknem, protože jim sekuriťáci zrušili párty! Tyhle záběry baví internet

sis. Publikováno: 26.10.2020
Studenti si užívali zakázanou párty na koleji, ale vyrušili je při tom sekuriťáci. Vyděšení teenageři tedy začali rychle prchat z oken.

reklama

Tyhle záběry, které už obletěly internet, vás prostě musí pobavit. Videozáznam pochází z kolejí Peel Park Quearter University v Salfordu, a zachycuje studenty, jak skáčou z oken, aby se nenechali chytit ochrankou kvůli tomu, že pořádali nedovolený večírek. Mladí lidé skáčou z oken většinou hala bala, dopadají na zem a pak se rychle zvedají. Naštěstí jde jen o první patro, takže se jim nic nestane. Některým pomáhají ostatní k tomu, aby se dostali bezpečněji dolů, a snaží se je přidržet. Jeden z kolemjdoucích dokonce vtipkoval, že místní nemocnice bude plná pacientů v důsledku hromadného vyskakování z okna. Na dalším záběru je pak vidět, jak jeden z vyskakujících dokonce poškodil přední část budovy poté, co ztratil rovnováhu a sklouzl ze zdi.

Univerzita později vydala prohlášení, že o kolujících záběrech vědí, a že chtějí podniknout opatření proti všem, kteří se podíleli na incidentu s tím, že si budou znova muset připomenout pravidla chování, které se od nich očekává. V momentální situaci totiž nejsou večírky kvůli probíhající pandemii povoleny a na dodržování těchto pravidel univerzita trvá. Jednoduše řečeno – když se akce budou pořádat, nákaza se víc roznese a tím bude více mrtvých. Přesto spousta mladých má pocit, že se jich to netýká, a toto omezení dodržovat nechtějí.

 

 

Youtuber Martin Creep se nakazil koronavirem. 1

VIDEO: Populární youtuber Creep přiznal koronavirus! Jak vážné měl příznaky?

party

Týpek z TikToku zorganizoval párty během krize a starosta města mu za to udělal tuhle krutou věc! Uhádnete, co to bylo?

reklama