Virály

26. října 2020 12:53

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Studenti prchají oknem, protože jim sekuriťáci zrušili párty! Tyhle záběry baví internet

Studenti si užívali zakázanou párty na koleji, ale vyrušili je při tom sekuriťáci. Vyděšení teenageři tedy začali rychle prchat z oken.

Tyhle záběry, které už obletěly internet, vás prostě musí pobavit. Videozáznam pochází z kolejí Peel Park Quearter University v Salfordu, a zachycuje studenty, jak skáčou z oken, aby se nenechali chytit ochrankou kvůli tomu, že pořádali nedovolený večírek. Mladí lidé skáčou z oken většinou hala bala, dopadají na zem a pak se rychle zvedají. Naštěstí jde jen o první patro, takže se jim nic nestane. Některým pomáhají ostatní k tomu, aby se dostali bezpečněji dolů, a snaží se je přidržet. Jeden z kolemjdoucích dokonce vtipkoval, že místní nemocnice bude plná pacientů v důsledku hromadného vyskakování z okna. Na dalším záběru je pak vidět, jak jeden z vyskakujících dokonce poškodil přední část budovy poté, co ztratil rovnováhu a sklouzl ze zdi.

Univerzita později vydala prohlášení, že o kolujících záběrech vědí, a že chtějí podniknout opatření proti všem, kteří se podíleli na incidentu s tím, že si budou znova muset připomenout pravidla chování, které se od nich očekává. V momentální situaci totiž nejsou večírky kvůli probíhající pandemii povoleny a na dodržování těchto pravidel univerzita trvá. Jednoduše řečeno – když se akce budou pořádat, nákaza se víc roznese a tím bude více mrtvých. Přesto spousta mladých má pocit, že se jich to netýká, a toto omezení dodržovat nechtějí.

Sdílejte článek
Štítky party koronavirus korona párty při koronaviru

Přečtěte si také