Murrayovi sourozenci
Autor: tiktok.com/@kayezer0 Murrayovi sourozenci

VIDEO: Týpek odhaluje, jaké to je vyrůstat se 150 sourozenci a 27 matkami. Jak je to vůbec možné?

Tamara F. . Publikováno: 04.08.2021
Představte si, že byste měli více než sto sourozenců? Je to pro vás nepředstavitelné? Pro mladého Kanaďana je to naprosto normální.

reklama

Murray Blackmore z Kanady je po všech směrech celkem normální puberťák. Jedno ho ale přece jen liší od ostatních vrstevníků. Má neobvykle velkou rodinu. A když říkáme velkou, myslíme tím skutečně obrovskou. Mladík má totiž 150 sourozenců a 27 matek, přičemž on sám je 65. dítě Winstona Blackmorea, zakladatele polygamního kultu a vlastní komunity.  

Na TikToku sdílí se svými fanoušky podrobné informace o tom, jaké to je vyrůstat s tak početnou rodinou, a lidé jeho videa milují. Není divu, že se okamžitě staly virální, přece jenom, kolik znáte lidí, kteří mají 150 sourozenců? Podle Murrayho je nejstaršímu z nich 44 let a naopak nejmladšímu pouhý jeden rok.

 

@kayezer0

Have any questions about growing up in the flds cult? Ask me. ##cult ##flds ##exmormon ##fyp ##foryoupage

♬ Prisoner (feat. Dua Lipa) - Miley Cyrus

 

V jednom z nedávných videí Murray prozradil, že jeho rodiče čekají další přírůstek do rodiny, což z něj bude dělat 151. dítě. Podle mladíka je ale skvělé mít tak velkou rodinu, alespoň se prý nikdy necítí osaměle a vždy má někoho, s kým si může promluvit. My jen přemýšlíme nad tím, zda si kupují všichni dárky k Vánocům? Pokud ano, musí to být pěkná hromada dárků.

Ilustrační foto.

ODHALENO: 6 znamení, že je polyamorie pro vás to pravé! Vyzkoušíte mít víc partnerů?

Čtyřčlenná rodina vyměnila byt za autobus

Prodali všechno, co měli, aby mohli bydlet v autobusu. Takhle žije čtyřčlenná rodina

reklama