VIDEO: Týpek odhaluje, jaké to je vyrůstat se 150 sourozenci a 27 matkami. Jak je to vůbec možné?

Představte si, že byste měli více než sto sourozenců? Je to pro vás nepředstavitelné? Pro mladého Kanaďana je to naprosto normální.

Murray Blackmore z Kanady je po všech směrech celkem normální puberťák. Jedno ho ale přece jen liší od ostatních vrstevníků. Má neobvykle velkou rodinu. A když říkáme velkou, myslíme tím skutečně obrovskou. Mladík má totiž 150 sourozenců a 27 matek, přičemž on sám je 65. dítě Winstona Blackmorea, zakladatele polygamního kultu a vlastní komunity.

Na TikToku sdílí se svými fanoušky podrobné informace o tom, jaké to je vyrůstat s tak početnou rodinou, a lidé jeho videa milují. Není divu, že se okamžitě staly virální, přece jenom, kolik znáte lidí, kteří mají 150 sourozenců? Podle Murrayho je nejstaršímu z nich 44 let a naopak nejmladšímu pouhý jeden rok.

V jednom z nedávných videí Murray prozradil, že jeho rodiče čekají další přírůstek do rodiny, což z něj bude dělat 151. dítě. Podle mladíka je ale skvělé mít tak velkou rodinu, alespoň se prý nikdy necítí osaměle a vždy má někoho, s kým si může promluvit. My jen přemýšlíme nad tím, zda si kupují všichni dárky k Vánocům? Pokud ano, musí to být pěkná hromada dárků.


Přečtěte si také