Virály

20. října 2022 10:52

redakce Prima Lajk

VIDEO: Týpek umí hrůzostrašně vyvalit oční bulvy! Za svůj talent si zapsal světový rekord

Muž je nejvykulenější člověk planety.

O tom, že na světě existují lidé s různými, a někdy dost bizarními talenty, není pochyb. Koneckonců o tom svědčí i sama Guinessova kniha rekordů, ve které se dají najít opravdové zvláštnosti a rozmanité umy tisíců lidí. Mezi ně se nově řadí i Brazilec Sidney de Carvalho Mesquita, který je známý jako Tio Chico neboli strýček Fester z Addamsovy rodiny.

Na Sidneyho stačí jeden pohled a jeho přezdívku okamžitě pochopíte. Díky svému talentu totiž dokáže vykulit oční bulvy o více než 18,2 milimetrů, čímž zdárně překonal dosavadní rekord Američanky Kim Goodmanové s „pouhými“ 12 milimetry. „Moje dovednost je rozhodně dar. Dostal jsem ji od mého otce, matky a také od stvořitele,“ řekl hrdý rekordman Sidney.

Na svůj talent, ze kterého přechází zrak, prý přišel už ve svých devíti letech. Tenkrát se však jeho rodiče báli, že je bizarní um známkou nějaké choroby než daru. Od té doby svým pohledem ale Brazilec baví i děsí lidi na potkání, i když kvůli velkému tlaku při vytlačení očních bulev na chvíli ztratí zrak. Podle všeho mu to ale stojí za tu zábavu.

Sdílejte článek
Štítky oko Guinnessova kniha rekordů oční bulvy bizarní rekord

Přečtěte si také