Virály

2. března 2022 09:53

redakce Prima Lajk

VIDEO: Ukrajinská babička se toho nebojí! Má doma zásobu Molotovů a vysmívá se Rusákům

Seniorka z Ukrajiny na kameru předvedla svou domácí sbírku Molotovových koktejlů a hrdě prohlašuje, že je připravena se postavit nepřátelům.

Před několika dny ukrajinské ministerstvo obrany požádalo obyvatele, aby pomohli bránit svou vlast před ruskými agresory podomácku vyrobenými zápalnými lahvemi. Od té doby internet zaplavují videa žen, seniorů, a dokonce i dětí, jak vyrábějí Molotovovy koktejly po tisíci kusech denně.

Mezi dobrovolníky patří i důchodkyně z Kyjeva Raisa Smatková, vysloužilá důchodkyně a babička, která nechtěla jen nečinně sedět v koutě, a neváhá se zapojit v případě potřeby do boje. „Ať si sem ti ruští s**či přijdou,“ řekla na kameru americké CNN. „Jsme připraveni je přivítat,“ dodala Ukrajinka Smatková s tím, že víra ve svou zemi jí pomáhá zůstat silnou.

„Věřím v naši Ukrajinu. Věřím v Ukrajince,“ nechala se slyšet a přiznala, že si „recept“ na Molotovy našla na Googlu. Její příběh a pevné odhodlání uchvátil lidi po celém světě, kteří se strachem sledují dění nevyprovokované agrese a utrpení milionů Ukrajinců.

Sdílejte článek

Přečtěte si také