Virály

15. dubna 2021 05:39

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Youtuber si přečetl tajemný dopis od spolužáka, který měl otevřít až po deseti letech! Co v něm bylo?

Týpek dostal na střední škole zajímavý vzkaz se slovy, že ho musí otevřít až po deseti letech. Opravdu si ho schoval a nakonec ho opravdu po takové době otevřel.

Všichni si pamatujeme předávání různých lístečků a vzkazů kamarádům na střední škole, ale i když si asi většina lidí tyto vzkazy otevře hned, tak jeden muž čekal dlouhých deset let na to, až bude moct svůj lísteček otevřít. Jeho kamarád mu na něj totiž napsal, že je tam ukryté něco, co si musí přečíst až po dlouhých deseti letech. Datum na lístečku bylo 11. dubna v roce 2021 – nešťastlivec možná ani netušil, jak to bude příhodné v době, kdy celý svět zachvátila pandemie koronaviru.

Uživatel Cherry Pie Man nahrál na svůj YouTube kanál svoje první video, které se rychle stalo virální. Otevřel na něm vzkaz, na kterém byl jasný pokyn k otevření. Měl ho zkrátka otevřít až po dlouhých deseti letech. Daroval mu ho jeho kamarád na střední, a on celou tu dobu čekal na to, aby se mohl podívat na jeho obsah. A co na něm doopravdy bylo? Bohužel jde o zklamání – alespoň pokud jste si mysleli, že tam našel nějakou dojemnou zprávu, anebo tajný kód k trezoru s miliony korun. Jeho kamarád mu dovnitř jednoduše napsal: „Jak to jde?“. Nic převratného. Evidentně si z něj prostě udělal takovou klasickou „středoškolsky střelenou" srandu.


Přečtěte si také