Virály

10. března 2018 16:02

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena má tak obří zadek, že si ani nedokáže sednout! Takhle se kvůli němu ztrapnila v televizi. Jak velká je její zadnice?

To je tak, když si předem nepromyslíte důsledky svých rozhodnutí.

Závislačka na plastických operacích musela stát při rozhovoru v televizi, protože si nedokázala sednou. 28letá Star Delguidiceová z Birminghamu údajně zaplatila kolem 20 000 liber, v přepočtu téměř 570 000 korun, aby jí plastičtí chirurgové odstranili implantáty z pozadí, protože jsou příliš velké. Prozradila, že předtím, než si zadeček nechala zvětšit, jej měla naprosto plochý, a teď si přeje mít jej znovu. Svou první plastickou operaci podstoupila už v 17 letech a od té doby absolvovala kolem 200 dalších procedur. .

Neustálé podstupování zkrášlujících zákroků svádí na posilování touhy změnit své tělo ve výchově rodičů a na její přísné rodiče, kteří ji dokonce přivedli do domácnosti svědků Jehovových. Star za sedmihodinovou operací svého pozadí letěla až na prestižní kliniku do Turecka, tam jí vysáli tuk z paží, stehen a břicha a injekčně jej vpravili právě do zadku. Uvedla však, že si vůbec neuvědomila, jaké zákrok může mít následky. Pokaždé, když si po operaci sedla nebo lehla, cítila hroznou bolest. Dokonce prý kvůli zákroku trpěla i úzkostmi.

Jeden z moderátorů rozhovoru se jí v zeptal, proč seděla před začátkem pořadu na obřím polštáři. Star na to odpověděla, že jej musí použít pokaždé, když jde do restaurace na jídlo a při mnoha dalších společenských událostech. Navzdory svým rozporuplným pocitům ze svého upraveného pozadí stále přemýšlí nad tím, že by měla více investovat do svých prsou a tváře. Doktoři však Star důrazně doporučili, aby nepodstupovala žádnou další operaci, zatímco se bude léčit z té předchozí. To podle Star znamená, že další zákrok může absolvovat až za dva roky. No, bude jen na ní, jestli to vydrží. Abyste si udělali představu o velikosti jejího umělého pozadí, podívejte se na následující video.


Přečtěte si také