Virály

3. února 2022 12:29

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena odhalila konspirační teorie z pohádek, které vám zničí dětství! Myslíte, že na tom něco je?

Na oblíbené animáče už se nikdy nebudete koukat stejně.

Animáče, na kterých jsme vyrůstali, se nám s odstupem času mohou jevit v úplně jiném světle. V dětství jsme možná nepochopili všechny scény nebo nám nedošly peprnější vtípky, ale v dospělosti jsme už moudřejší a taky máme zvrhlejší mysl. Pokud ale na oblíbené pohádky od Disneyho nebo Pixaru koukáte pořád nevinnýma očima dítěte, ve čtení tohoto článku raději nepokračujte.

Mohlo by se totiž stát, že vám tak trochu zkazíme dětství. Tiktokerka Heidi Wong totiž na sociální síti objevila pár konspiračních teorií, po kterých se na animáče Hledá se Nemo a Auta už nikdy nebudeme koukat stejně. „Věděli jste, že Nemo znamená v latině žádný nebo nikdo?“ začíná video Heidi. Možná to je náhoda, říkáte si? Nemusí ale být. Nemův otec Marlin totiž zažil velmi traumatický zážitek, a tak je dost pravděpodobné, že si vymyslel fiktivního syna, aby se vyrovnal se ztrátou. Takže příběh, ve kterém hledá svého ztraceného syna, neexistuje; Marlin jen prochází fázemi smutku a truchlení.

Druhá konspirační teorie spojená s pohádkou Auta je dokonce ještě děsivější. Jak jste si totiž určitě všimli, ve filmu nejsou žádní lidé nebo zvířata, jenom stroje. „Lidé v příběhu ale v určitém okamžiku museli být, aby auta sestrojili. Tak co se s nimi stalo?“ ptá se ve videu Heidi. Odpověď je jednoduchá. Podle jedné teorie měla už auta dost toho být ovládána lidmi, a tak se jich zbavila, dokud neovládla celý svět. Docela děsivé, že?

@itsheidiwong

THE LAST ONE GOT REAL DARK🤯 follow for more✅ #fyp #conspiracytheories #conspiracy #creepy #dark #disturbing #pixar

♬ original sound - Heidi Wong


Přečtěte si také