Virály

19. listopadu 2021 10:07

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena omylem poslala své domácí erotické video matce. Jak se jí to proboha mohlo stát?!

Tak tohle je opravdový trapas roku!

Asi každý už omylem poslal zprávu někomu jinému, než pro koho byla původně určená. Většinou to vyřeší omluvná esemeska, ale někdy ani ta prostě nestačí. Třeba jako v případě Kary Toninové z Ameriky, která omylem odeslala domácí erotické video se svým manželem vlastní matce. Už jen při té představě se vám určitě zježily všechny vlasy na hlavě, že?

O nešťastném omylu se žena rozhodla natočit video na TikToku, aby varovala všechny, kteří používají Google Photos s rozpoznáváním obličeje. Může se to totiž stát i vám „Chtěli jsme si s manželem trochu okořenit vztah, víte?“ uvedla Kara na začátku videa. „Tak jsme si řekli, že natočíme domácí erotické video, ve kterém jsme dělali šílené, bezbožné věci. Ještě předtím bych vám ale chtěla říct, že používám Google Photos s funkcí rozpoznávání obličeje a automatickým odesláním,“ řekla žena s tím, že aby nemusela odesílat každou fotku svého syna matce zvlášť, nastavila automatické vyhledávání osob na fotografii/videu a poté odeslání matce.

No a co čert nechtěl, na oné inkriminované nahrávce se nacházela malá fotečka Karina synka na lednici. Pravděpodobně už tušíte, co se poté stalo. Aniž by to žena věděla, video se automaticky odeslalo její matce. „Je mi to tak líto, mami,“ řekla Američanka na konci videa. V komentářích pod videem se už nyní hromadí stovky soucitných reakcí a my si ani neumíme představit, jak velký trapas to pro ženu musel být.


Přečtěte si také