Žena se stala virální hvězdou
Autor: tiktok.com/@simply.hillary Žena se stala virální hvězdou

VIDEO: Žena omylem používala vibrátor na masáž obličeje. Její video se stalo hitem internetu

Tamara F. . Publikováno: 24.11.2021
Žena se stala virální hvězdou poté, co zveřejnila video o rutinní péči o pleť a místo masážního stroje na obličej používala vibrátor.

reklama

Čím je člověk starší, tím více si uvědomuje, jak je péče o pleť nesmírně důležitá. No, a co je lepší, než pořádné hloubkové čištění a posléze masáž obličeje. Američanka Hillary na to měla stejný názor, a tak se rozhodla o své večerní rutinně v péči o pleť natočit video na TikToku. „Lidi, musím vám ukázat tenhle úžasný masážní přístroj na obličej,“ ukazuje žena divákům ve videu růžový vibrátor, který si spletla s kosmetickým strojkem. „Saje a pulzuje, takže se vám hezky rozproudí krev. Je to úžasné!“ raduje se.  
Ani ve snu však Hillary nenapadlo, že se z jejího na první pohled nevinného videa o péči o pleť stane internetová senzace. Klip má přes dva miliony zhlédnutí a tisíce komentářů, které upozorňují na úsměvnou chybku. Pokud tedy žena předtím nevěděla, že se jedná o vibrátor, teď už to určitě ví. „Holka, to není určeno pro obličej, ale pro tvoji kočičku tam dole. Zkus to, můžeš mi poděkovat později,“ napsala pobaveně jedna z uživatelek.

 

Influencerka Jayne Rivera pobouřila internet nevhodnou fotkou z otcova pohřbu

Influencerka si udělala sexy fotky na pohřbu svého táty! Internet ji za to nenávidí

Ilustrační foto

Veterinářka zdrogovala své přátele na večírku. Dala jim uklidňující látku pro koně!

reklama