Virály

24. listopadu 2021 10:22

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena omylem používala vibrátor na masáž obličeje. Její video se stalo hitem internetu

Žena se stala virální hvězdou poté, co zveřejnila video o rutinní péči o pleť a místo masážního stroje na obličej používala vibrátor.

Čím je člověk starší, tím více si uvědomuje, jak je péče o pleť nesmírně důležitá. No, a co je lepší, než pořádné hloubkové čištění a posléze masáž obličeje. Američanka Hillary na to měla stejný názor, a tak se rozhodla o své večerní rutinně v péči o pleť natočit video na TikToku. „Lidi, musím vám ukázat tenhle úžasný masážní přístroj na obličej,“ ukazuje žena divákům ve videu růžový vibrátor, který si spletla s kosmetickým strojkem. „Saje a pulzuje, takže se vám hezky rozproudí krev. Je to úžasné!“ raduje se.

@simply.hillary

What made me go viral? #poresucker #selfcare #tiktokmademebuyit #momlife #momsoftiktok #VansCheckerboardDay #BetterTogetherChallenge

♬ original sound - Simply.Hillary 💙

Ani ve snu však Hillary nenapadlo, že se z jejího na první pohled nevinného videa o péči o pleť stane internetová senzace. Klip má přes dva miliony zhlédnutí a tisíce komentářů, které upozorňují na úsměvnou chybku. Pokud tedy žena předtím nevěděla, že se jedná o vibrátor, teď už to určitě ví. „Holka, to není určeno pro obličej, ale pro tvoji kočičku tam dole. Zkus to, můžeš mi poděkovat později,“ napsala pobaveně jedna z uživatelek.


Přečtěte si také