Virály

13. ledna 2021 12:26

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Žena sdílela způsob, kterým její manžel konzumuje pizzu! Tyhle záběry vyděsily internet

Když jedna uživatelka sdílela na Redditu způsob, kterým si její přítel vychutnává pizzu, a to včetně názorného videa, nejednoho člověka to zvedlo ze židle. A není se čemu divit.

Žena už to zřejmě nemohla vydržet. Jak jinak si vysvětlit, že se rozhodla podělit se ostatními o to, jak její partner pojídá pizzu. Je ale pravda, že takhle divnou věc snad nikdo nedělá. Její drahý totiž pizzu vždy před tím, než ji začne jíst, opláchne pod kohoutkem vody. Dělá to tak prý proto, aby ji ochladil. Navíc mu to tak prý připadá naprosto normální a přijatelné. Žena jen dodala, že to takhle její manžel dělá pravidelně a má k tomu své důvody. Už na vysoké škole si prý společně dělali pizzu v troubě, a on vždy s kouskem pizzy běžel k umyvadlu, aby si ho rychle ochladil. Říká, že to chuť pizzy nijak nemění a je stále dobrá. Navíc ho při tom natočila, aby se u tenhle jeho vtipný zvyk podělila s ostatními.

Dá se však bezpečně říci, že lidé jeho myšlenku opravdu nesdílí. Někteří žertovali, že by ho za tento prohřešek měli zavřít do vězení, zatímco jiní ženě radili, aby přehodnotila svůj vztah s ním. Jeden uživatel dokonce napsal: "Váš manžel je mýval. Vykopněte ho, než sežere kočku." Další byli v obdobném ironickém duchu, nebo jejímu manželovi po ní vzkazovali, že je naprostý blázen. Ale přece jen se našel i jeden uživatel, který připustil, že by na tom mohlo něco být – přece jen, chladná voda kousek pizzy zchladí okamžitě, takže nemusíte těch pár minut čekat, tedy za předpokladu, pokud je moc horká. Těžko říci. Můžete si to příště sami vyzkoušet, protože my na to nemáme "koule".

Water pizza


Přečtěte si také