Virály

1. září 2021 13:01

redakce Prima Lajk

VIDEO: Ženu nepozvala nejlepší kamarádka na svatbu ze šíleného důvodu! Taky by vám tohle vadilo?

Žena zažila ohromné zklamání, když ji její nejlepší kámoška nepozvala na svou svatbu.

Emily Longová si už od malička plánovala se svou nejlepší kamarádkou svatební den. Poté, co se dozvěděla, že se její kámoška bude vdávat, měla ohromnou radost. Pár dnů před svatbou však přišla Emily nečekaná zpráva, která ji pořádně naštvala a zklamala. Budoucí nevěsta totiž své nejlepší kamarádce řekla, ať na svatbu raději nechodí.

A jaký k tomu vlastně měla důvod? Emily, která je doktorkou v cambridgeské nemocnici, o tom všem natočila krátké video na TikToku, které strhlo lavinu nenávistných komentářů. Kvůli pandemii byla totiž doktorka Emily umístěna na jednotku intenzivní péče, kde se nachází mnoho pacientů s covidem; to měl být prý hlavní důvod, proč ji kamarádka na svatbu nepozvala.

@dr.ems

Have an entire paychecks worth of plane tickets and a packed suitcase to nowhere now… #tellmeaboutatime #healthcare #wedding #medicine

♬ original sound - Emily Long, MD

„Zítra jsem měla odlétat po 24hodiné směně na svatbu mé kamarádky,“ nechala se slyšet ve videu. „Za cestu jsem utratila tisíce dolarů a musela jsem si vzít dovolenou, což bylo nesmírně složité. Když jsem ale kamarádce dnes ráno poslala zprávu, že jsem testovaná a přijala jsem veškerá bezpečnostní opatření, aby všechno proběhlo hladce, úplně se vyděsila, když zjistila, že pracuji s nemocnými lidmi,“ dodala Emily rozhořčeně s tím, že to byl důvod ji nepozvat.

Video vidělo více než 4,5 milionu lidí a reakce lidí na sebe nenechala dlouho čekat. „Nebyla to nejlepší kamarádka, protože tohle není v pohodě! Lékaři si zaslouží mnohem větší respekt,“ napsal jeden z uživatelů. „Holka, řekni mi, prosím, že už to není tvoje kamarádka. Mrzí mě, co se ti stalo,“ napsal další uživatel podporující vzkaz. Co si o tom myslíte vy? Je to opravdu důvod k tomu nepozvat svou nejlepší kámošku na svatbu?


Přečtěte si také