Žena se vzbudila s jiným přízvukem.
Autor: tiktok/angie.mcyen Žena se vzbudila s jiným přízvukem.

Žena se probudila po operaci krčních mandlí s irským akcentem! Jak se to proboha stalo?

sis. Publikováno: 12.05.2021
Představte si, že jdete na operaci a očekáváte nějaký výsledek. Ale přitom se probudíte s něčím úplně jiným, než jste očekávali.

reklama

Žena z Austrálie si nechávala odstranit krční mandle, když se však probrala z anestezie, tak zjistila, že když promluví, zní to nějak divně. Zkusila chvilku mluvit a přišlo jí, že má po operaci úplně jiný přízvuk než před ní. Poté zveřejnila krátké video, kde mluví, na sociální síť, aby se zeptala na názor také ostatních. Můžete posoudit, jestli se vám také zdá, že má na videu irský přízvuk:

 

@angie.mcyen

Day 6: Part 2. Last night, I told my mum about me waking up with an Irish accent 5 days ago. ##fyp ##foryou ##foreignaccentsyndrome

original sound - angie.mcyen


Gie Mcyen zveřejnila video na TikToku pouhé dva dny poté, co podstoupila operaci krku. Žena tvrdí, že dříve měla přízvuk australský, ale teď zní jako Irka. Když se radila ohledně této zvláštnosti s lékaři, tak jí řekli, že má syndrom zahraničního přízvuku. To je údajně způsobeno poraněním mozku, přičemž od prvního objevení tohoto jevu v roce 1907 bylo hlášeno pouhých 100 případů.

 

Žena, která však nikdy nebyla v Irsku, tvrdí, že čím více mluví, tak tím víc se irský přízvuk začíná projevovat. Jednou se třeba vzbudila a přišlo jí, že zase mluví australským přízvukem, tak tu novinku zavolala svému kamarádovi a řekla mu, že její australský přízvuk je zpět. Ale během telefonního hovoru, možná během pěti až deseti minut, zpozorovala zhoršení, kdy se její přízvuk zase začal měnit zpět na irštinu. Na třetí den už věděla, že po jejím přirozeném, původním přízvuku nejsou ani stopy.

Dlouho si na to nemohla zvyknout a uvěřit tomu, že i když se narodila v Austrálii, tak teď bude mluvit úplně jinak než celý život. Chce se ohledně toho ještě setkat se svým neurologem, ale stále si nemůže být jistá tím, jestli se to zlepší. Někteří lidé ji poté, co video nahrála na sociální síť, podezřívali, že si to jen vymýšlí a napodobuje irský přízvuk, Gie však potvrdila, že to je bohužel její hlas. No, snad se jí podaří, aby se vrátil její původní.

Tiktokerka Maru Rosecká míří do reality show LIKE HOUSE!

GALERIE: Tiktokerka Maru Rosecká má za sebou plastiku prsou. Kráska byla ale už před proměnou

Chlapek Nathan Thursfield

Chlápek utratil přes 2 miliony na plastikách, aby vypadal jako slavná celebrita. Přijde kvůli tomu o nos?

reklama