Virály

10. února 2022 09:43

redakce Prima Lajk

Žena se zamilovala do ducha a plánuje s ním svatbu. Jak bude vypadat jejich veselka?

Britka randí s duchem zesnulého vojáka a chce si ho vzít. S jejich sňatkem se však pojí mnoho problémů.

Osmatřicetiletá britská zpěvačka a skladatelka Brocarde z Oxfordshire se s duchem Edwardem seznámila minulý rok, když ji navštívil v jejím domě. Od té doby jsou nerozlučná dvojka, a nyní plánují dokonce i svatbu. Jako všechny páry mají však i oni chvíle, kdy se hádají, ale většinu času jsou nesmírně šťastní. Plánování veselky je pro ně ale těžkou výzvou.

„Edward a já se právě dohadujeme o datu svatby,“ řekla Brocarde. „Já bych chtěla letní svatbu, ale on nesnáší teplo, tak uvidíme. Edward měl vždy temperamentní povahu, ale zdá se, že plánování svatby v něm probouzí to nejhorší. Jeho požadavky jsou šílené,“ svěřila se žena, která se svým snoubencem duchem komunikuje skrz podprahové signály.

Najít perfektní datum však není jediný zádrhel, se kterým se musí dvojice potýkat. Jejich vztah považuje totiž většina církví za rouhání a odmítli je sezdat. „Najít místo konání obřadu je opravdu složité,“ poznamenala smutně budoucí nevěsta. „Už nás vyhodili z několika míst a vyhrožovali nám exorcismem. Chtěla bych velkou bílou svatbu, ale lidé si jen ťukají na čelo,“ dodala Brocarde s tím, že seznam hostů se snoubencům také komplikuje. Většina Edwardových přátel už totiž nežije a co je vůbec nejhorší, jeho svědek je prý v pekle.


Přečtěte si také