Virály

5. října 2021 16:08

redakce Prima Lajk

Žena skoro umřela poté, co si na sebe vzala džínové kraťasy. Na tohle si dejte pozor i vy!

Mladá Američanka Sam popsala hrůzný zážitek, který ji téměř stál život.

Před třemi lety se nyní už pětadvacetiletá Sam ze Severní Karolíny chystala na první rande se svým tehdejším přítelem. Jako každá dívka chtěla vypadat sexy a sebevědomě, a tak si na sebe vzala oblíbené džínové šortky, které nechávaly jen málo prostoru pro představivost. Schůzka se protáhla na dlouhých osm hodin a Sam se upnuté kraťásky pomalu během večera zařezávaly. Pochopitelně by bylo trapné si je neustále upravovat, a tak to prostě vydržela.

Bolest zadnice ale neustupovala ani poté, co si je doma sundala. Naopak. Bolení nepřestávalo ani po několika dnech, a tak se mladá dívka rozhodla navštívit lékaře. Ten jí předepsal antibiotika na možnou kožní infekci, ale ani ta nezabrala. Následující dny už nemohla Sam bolestí ani chodit, a tak jela na pohotovost, kde ji doktoři okamžitě převezli na JIPku s tím, že má rozvinutou sepsi (reakce organismu na infekci).

Pětadvacetiletá Američanka musela zůstat na jednotce intenzivní péče několik dní. Ve videu na TikToku se Sam dokonce svěřila, že doktoři zvažovali, zda jí nemají kus zadku, kde byla infekce, odstranit. Naštěstí však žádná operace proběhnout nemusela a vše se vyřešilo medikací. I přes šťastný konec však dívka přiznává, že má z celého zážitku velké trauma a nikomu by to nepřála.


Přečtěte si také