Žena tvrdí, že sdílí tělo s duchem krále popu
Autor: iStock Žena tvrdí, že sdílí tělo s duchem krále popu

Žena tvrdí, že je vdaná za ducha Michaela Jacksona. Mají spolu i sex?

Tamara F. . Publikováno: 18.08.2021
Kathleen Roberts je přesvědčená, že v ní žije duch zesnulého krále popu. Po své smrti si ji našel a nyní jsou manželé sdílející jedno tělo.

reklama

Kathleen Robert je žena mnoha tváří. Definuje se jako médium, což je osoba sloužící jako prostředník ke spojení se záhrobím, reinkarnovaná Marilyn Monroe a v neposlední řadě jako manželka ducha Michaela Jacksona. Ve vztahu jsou s králem popu prý už několik let, ale ke svému zklamání říká, že duch o sexuální hrátky příliš nestojí.

Mrtvý popový zpěvák v ženě údajně přebývá a její tělo využívá k tanci, zpívání a jídlu. „Miluje sušenky a hrozně rád nadává sprostě,“ řekla s vážnou tváří Kathleen Robert. „Je dost upovídaný, což bych od tak stydlivého muže nečekala,“ svěřila se žena, která byla vždy jeho velkou fanynkou.

Michael Jackson si prý ženu po své smrti našel sám. „Přitahuje ho má dětská osobnost a malé ruce a nohy,“ řekla Robert.  „Několikrát jsem se s ním snažila spojit i sexuálně, ale vždycky mě odmítnul. Moje dotyky se mu nelíbí, když se ho snažím políbit, vyděsí mě přeludem mrtvých lidí nebo pavouků,“ podělila se o svou zkušenost s králem popu. Dále dodává, že je Jackson velmi panovačný a rád poukazuje na chyby ostatních, ale jinak jsou prý spolu moc šťastní.

Johnny Depp

15 celebrit, které mají bizarní i děsivé koníčky. Kdo sbírá vlasy jiných slavných hvězd?

Největší bizáry na přehlídkových molech

GALERIE: Největší bizáry na přehlídkových molech aneb Když se z modelek stanou příšery

reklama