Virály

23. září 2021 13:24

redakce Prima Lajk

Žena tvrdí, že ji dva roky sexuálně zneužíval duch. Co všechno s ní prováděl?

Šestatřicetiletá Charlene Smithová z Británie přiznala, že ji dva roky pronásledoval a sexuálně zneužíval duch.

Celý příběh začíná v říjnu v roce 2015, kdy Charlene Smithovou, matku šesti dětí, v noci probudily zvláštní doteky na intimních partiích. Zpočátku si myslela, že se ji pokouší svést její partner, ale brzy pochopila, že se mýlila. V jejím době se ocitl sexuálně nabitý duch. „Útoky se čím dál tím víc stupňovaly,“ řekla Charlene. Nejhorší prý na tom bylo, že ho cítily i její děti. „Byli stejně zoufalé jako já“.

Postupem času začal být duch agresivnější a Charlene vyděšenější. „Vzpomínám si, jak mě jeho stínové ruce pevně držely a škrábaly do kůže. Přitahoval si mě. Byla jsem příšerně vyděšená,“ popisovala hrůzné okamžiky žena. Ale ani po návštěvě faráře se svěcenou vodou, vymítače ďábla, a dokonce ani po přestěhování se do jiného domu, duch neodešel.

Poté si žena vzpomněla na jejího strýce, který měl v roce 2015 tragickou nehodu, při které v mladém věku zemřel. „Okolnosti kolem jeho smrti byly podivné a traumatické,“ svěřila se Charlene. Jednoho večera tedy zapálila svíčky a poprosila ho o znamení. V tu chvíli se prý začali dít divné věci. „Skříně začaly bouchat a obrazy lítaly po domě. Jakmile jsem zase začala cítit lechtání na noze a doteky na intimních partiích, uvědomila jsem si, že je to něco mnohem zlověstnějšího,“ sdělila.

V červenci 2016 si Charlene pozvala médium neboli člověka, který dokáže komunikovat s mrtvými. Ten jí poradil, aby v sobě našla nějakou pozitivní vyzařující energii, která by přízrak nadobro vyhnala. Žena neváhala a vrhla se na meditaci a jógu, ale nic z toho nezabíralo. Duch definitivně odešel v dubnu 2018 až ve chvíli, kdy se Charlene narodila holčička. „Říkám jí můj anděl strážný, protože nás zachránila. Je to zázrak,“ řekla o své dceři matka.

Sdílejte článek
Štítky duch Velká Británie Sex Vymítač ďábla zajímavosti médium

Přečtěte si také