Virály

28. prosince 2020 23:53

sarka.turcekova@gmail.com

Žena zavolala policii na svého bráchu, protože prděl na její kartáček! Co jí na to řekli?

Těžko říct, jak hrozný prd to musel být, každopádně ségra se rozhodla na svého bratra zavolat policisty kvůli tomu, že jí nehorázně poprděl zubní kartáček.

O tomto neuvěřitelně bizarním příběhu sice nelze najít tolik detailů a podrobností, ale není pochyb o tom, že se to opravdu stalo. 20. prosince zavolala 18letá dívka na policejní oddělení v americkém státě Ohio nedaleko kanadských hranic. Dívka tvrdila, že si její bratr uprnul na celý její zubní kartáček. To je určitě smutné, ale asi vás napadne, proč s tím obtěžovala policii? Po delším rozhovoru s dívkou policisté zjistili, že to je ve skutečnosti nejspíše vtip, v kterém se snažila očernit svého bratra. Policisté totiž zjistili, že žena nebyla dokonce ani ve stejném městě jako její bratr.

Takže zavolala jen proto, aby mohla lézt svému bratrovi na nervy – nejspíš proto, že čekala, že ho přijedou policisté opravdu zkontrolovat a ptát se ho, proč prdí na její zubní kartáček. Bohužel si k tomu zvolila zatěžování policejní linky, což nebyl ten nejšťastnější způsob. Nakonec byla žena varována, že si má svoje vtípky zkoušet jinde. Ale abychom byli spravedliví, nyní také dala svému bratrovi dokonalý důvod, proč si teď musí vyzkoušet prdnout si na její zubní kartáček s vědomím, že s tím policie nic neudělá.

Sdílejte článek
Štítky vtip vtipy zubní kartáček

Přečtěte si také