Virály

10. července 2019 15:38

redakce Prima Lajk

Žena zemřela poté, co si propíchla oko eko-friendly brčkem! Jak se to proboha stalo?

Tragická smrt potkala ženu, když ztratila rovnováhu a napíchla se okem přímo na ekologické brčko.

Že se stane touha používat ekologické výrobky osudným, to šedesátiletá Elena nemohla tušit. Neštěstí se stalo u ní doma britském Broadstonu, když si Elena dělala pití do sklenice s kovovým ekologickým brčkem. Běžná brčka jsou plastová, ohebná a dají se po použití vyhodit. Plastová brčka jde samozřejmě použít i víckrát než jednou, ovšem ekologičtější je používat brčka kovová. Konkrétně Elena měla skleněnou nádobu s brčkem z chirurgické oceli, což je velmi pevný materiál.

Jenže když si Elena připravovala nápoj, stalo se jí, že upadla (kvůli frakturám páteře se jí to bohužel čas od času stalo) a spadla obličejem přesně na brčko… Které v tu chvíli bylo pevně upevněné ve víčku skleněné nádoby. Brčko se nebohé ženě zabodlo přímo do oka a probodlo její mozek. Uff. Skončilo až na druhé straně lebky! To jí způsobilo smrtelná poranění a zemřela následující den v nemocnici.

Kovová brčka se v posledních letech těší popularitě, ovšem měla by být používaná s maximální opatrností a nikdy by neměla být připevněna ve sklenici na jedno místo…

Sdílejte článek

Přečtěte si také