Virály

31. ledna 2022 15:10

redakce Prima Lajk

Ženě zničila život obrovská výhra v kasinu. Proč to byla její vůbec nejhorší noc?

V ženě se kvůli výhře v kasinu probudil vnitřní démon, který jí téměř zničil život.

Pro někoho může být výhra obrovského balíku peněz darem a vykoupením pro lepší život, ale pro druhé to může být jednosměrná jízdenka do pekla. Devětačtyřicetiletá Britka Lisa Walkerová bohužel patřila do té druhé skupiny. Z naprostého dna se však nakonec zvládla vyhrabat, ale stálo ji to mnohem víc než všechen její majetek.

Závislost na hazardu u ní začala po výhře skoro 4 milionů korun v místním kasinu. „To byla moje nejhorší noc v životě, protože tehdy se moje závislost začala skutečně vymykat kontrole,“ vzpomínala Lisa na své nejhorší období. Občasné návštěvy heren postupně vystřídala pravidelnost a závislost na hazardu rychle rostla.

Pokud nad gamblerstvím během dne nepřemýšlela, rovnou ho praktikovala. Došlo to až do fáze, kdy Lisa absolutně neznala hodnotu peněz a nakonec přišla nejen o svou prvotní výhru, ale i o dům nad hlavou. Se svými dvěma dětmi skončila na ubytovně a byla úplně na dně. Pomoct jí nedokázal ani její nový partner, kterého si později vzala.

Svatba neproběhla nikde jinde než v království hazardu Las Vegas. Svatební noc poté místo se svým partnerem strávila v kasinu, což pro ni byla poslední kapka. Jakmile se Lisa vrátila domů, uvědomila si, že jí hazard přerostl přes hlavu a potřebuje odbornou pomoc. Od té doby každý týden navštěvuje setkání Anonymních hráčů a začala se angažovat i v organizaci pomáhající lidem se závislostmi na hazardu.

„Vidím kolem sebe tolik lidí, kteří kvůli on-line kasinům propadli gamblerství. Nyní je mnohem těžší skončit, když víte, že máte v kapse 24hodinové kasino a během několika sekund můžete začít hrát,“ nechala se slyšet Lisa, pro kterou bude hazard už celoživotním strašákem.


Přečtěte si také