Virály

29. srpna 2021 10:49

redakce Prima Lajk

Zhrzená žena žaluje seznamku kvůli tomu, jakého jí vybrali partnera. Vážně byl tak hrozný?

Tisíc lidí, tisíc chutí. To však australská doktorka není ochotna tolerovat. Kvůli výběru špatného protějška žaluje prestižní seznamovací agenturu.

Od seznamky si šestatřicetiletá australská lékařka Eileen Moore slibovala najít „toho pravého“, dočkala se však jen nepříjemného rande. „Byla jsem ve fázi, kdy jsem byla připravená se usadit, vdát se a založit rodinu,“ řekla žena pro web Daily Mail. Kvůli svému náročnému povolání neměla čas na seznámení s muži, a tak vložila všechny své naděje do prestižní seznamovací agentury Elite, která slibovala najít „ideálního partnera podle vašich představ“.

„Nečekala jsem, že mi najdou lásku, ale čekala jsem, že mi najdou muže, který bude splňovat moje kritéria,“ posteskla si Moore, která hledala muže australského nebo irského původu vychovaného jako římského katolíka, jenž by byl vyšší než metr osmdesát. A právě výška byla pro ženu tím nejdůležitějším kritériem. Seznamka jí ale našla Davida, který byl podle jejích slov „malý“, protože byl stejně vysoký jako ona sama.

Moore se několikrát pokusila se seznamkou kontaktovat, ale k ničemu to nevedlo. Rozhodla se tedy, že podnikne právní kroky a zažaluje seznamku za zavádějící chování, šikanu a porušení ústní smlouvy. Požaduje od agentury omluvný dopis a odškodnění ve výši 108 tisíc korun. Soud by měl podle všeho proběhnout začátkem příštího roku.


Přečtěte si také