Virály

19. ledna 2023 10:16

redakce Prima Lajk

Známý kulturista odhalil, jaký vliv mají steroidy na penis. Pánové, tohle za to nestojí!

Úspěšný bodybuilder prozradil, jaký účinek má užívání steroidů na pánskou chloubu.

Jakmile potkáme ve fitku nebo vidíme na fotce skutečně vysekaného borce, okamžitě nám přijde na mysl otázka, jestli jsou to přirozeně nabrané svaly, nebo jen týpek „nesype“. V oblasti fitness a kulturistiky totiž není užívání zakázaných látek ani zdaleka nějakou raritou. K užívání steroidů se v průběhu let přiznalo i několik celebrit Dwaynem The Rockem Johnsonem počínaje a fitness influencerem Brianem Johnsonem aka The Liver Kingem konče.

Kromě rychlého nabrání neskutečné hmoty mají ale steroidy i řadu negativních vedlejších účinků, o kterých v nedávném podcastu promluvil i světově známý kulturista Phil Heath. V rozhovoru dostal sedminásobný držitel titulu Mr. Olympia otázku týkající se vlivu steroidů na penis. „Je pravda, že se penis po steroidech fakt scvrkává?“ zeptala se kulturisty bývalá hvězda NFL Fred Taylor, přičemž Heath hned přispěchal s odpovědí.

„Nezáleží na tom, jestli se penis zmenšuje. Představ si totiž, že ti stehna neskutečně narostou, takže jak asi bude vedle nich vypadat taková klobáska,“ odpověděl vtipně bodybuilder. Pokud to ale vezmeme z vědeckého a zdravotního hlediska, užívání „zlepšováků“ může na lidském těle zanechat hned několik negativních účinků ovlivňujících nejen sexuální život.

Při pravidelném užívání anabolických steroidů sice dochází ze začátku k nárůstu libida, ale po jejich vysazení přijde naopak prudká ztráta. Rovněž může dojít k úplné impotenci, zmenšení varlat a zvětšení prsních žláz u mužů. Když se to tak vezme kolem a kolem, za uměle namakanou postavu to fakt nestojí.

Sdílejte článek
Štítky Penis kulturistika steroidy zdraví

Přečtěte si také