Virály

13. března 2023 16:56

redakce Prima Lajk

Zoufalá účast na cenách pro nejlepší streamery vytočila pořadatelku. Sexy QTCindarella poslala tenhle vzkaz

Streamerka QTCindarella reagovala na smutnou účast jejích kolegů na speciálních cenách.

Pořádat v současné době nějaký galavečer, při kterém dochází na oceňování lidí, není žádná sranda. Jenom se zeptejte Oscarů, kteří bojují s upadající sledovaností rok co rok – a stále bez úspěchu. Přesvědčila se o tom teď každopádně i streamerka QTCindarella, která uspořádala tzv. Streamer Awards, kde se snažila ocenit nejlepší a nejúspěšnější streamerky a influencery nejen na Twitchi, ale i YouTube či TikToku.

Jenže na rozdíl od opravdových celebrit, tyhle preferují pohodlí svého domova a počítače. Tím pádem se tak streamerce řada lidí začala omlouvat na poslední chvíli, že nedorazí, až z toho nakonec byl de facto poloprázdný sál. To se podepsalo na celkové atmosféře večera, i jakési „váženosti“ takového ocenění. Když totiž nikoho nezajímá samotné oceňování, jakou váhu asi bude mít daná cena pro jednotlivé streamery či streamerky?

QTCindarella pak samozřejmě v rámci jakési „odplaty“ stanovila pravidlo, že pokud někdo ze streamerů byl pozván a nedorazil, má zákaz celý večer přehrát a komentovat na svém streamu. Vzhledem k tomu, že řada známějších streamerů ale vůbec pozvaná nebyla, asi takové pravidlo nebude mít vůbec žádný dopad. Tak či tak bude zajímavé sledovat, jestli se příští ročník vůbec bude konat a jestli ho zase bude pořádat samotná QTCindarella.

Sdílejte článek

Přečtěte si také