Youtubeři

17. června 2017 10:45

redakce Prima Lajk

Co to Fatty po rozchodu vyvádí? Mstí se restauraci a pomlouvá kamarádky své ex!

Jeho reakce se dají částečně pochopit, ale možná je to už trochu moc.

Kolem Fatty Pillowa se toho v posledních dnech děje opravdu hodně. Nejdříve se přes chat rozešel se svou přítelkyní Sárou, což byl pro mnohé šok. Vzápětí se, jak tomu sám říká, vydal na cestu, během které chce radikálně zhubnout. Tím ovšem jeho eskapády nekončí a aktuálně využívá sociálních sítí k tomu, aby ulevil svým rozdrásaným emocím.

Před pár dny Fatty navštívil jednu pražskou restauraci a zřejmě se mu tam moc nelíbilo. To se stane, ovšem jeho reakce byla docela extrémní - vyzval své fanoušky, aby restauraci na Facebooku ohodnotili jednou hvězdičkou, tedy nejnižším možným hodnocením! Rázem se tak z oblíbeného podniku s hodnocením 4,3 stalo průměrné místo se známkou 2,8.

A vedle toho ještě Fatty na svůj Instagram přidal dojemný obrázek s popiskem, že se cítí osamělý a zrazený. Pod fotkou se navíc začal hádat s kamarádkou Sáry Denisou a obvinil ji z toho, že proti němu Sáru štve. Kde je pravda, se asi nedozvíme, každopádně však přejme všem zúčastněným, ať tyto těžké okamžiky zvládnou co nejlépe!

Podívejte se na Fattyho do galerie:

Sdílejte článek

Přečtěte si také