Youtubeři

15. června 2017 11:54

redakce Prima Lajk

VIDEO: Fatty konečně začíná hubnout! Proč se rozhodl změnit svou image? Může za to rozchod se Sárou?

Fattyho dojemné video, které dojímá český internet!

FattyPillow konečně začíná plnit své sliby! Slavný streamer už dlouho své fanoušky připravoval na projekt, v němž se bude snažit něco udělat se svými nadbytečnými kily a začne razantně hubnout. Dlouhé měsíce to ovšem byly jen plané řeči, které youtuber kvůli své lenosti odkládal. Sliby se ale nyní začínají stávat skutečností a on rozjíždí svůj revoluční projekt Fattyho cesta, který by měl razantně změnit jeho život!

Fatty tak nyní startuje s cvičením a rapidním hubnutím. V dojemném videu fanouškům vysvětluje, proč se k této proměně rozhodl. Znovu tedy říká, že za své obří tělo se opravdu nestydí, dělá to zejména kvůli svému zdraví a psychickým problémům, které jsou v jeho 24 letech čím dál horší. Kromě boje se zdravotními problémy chce však samozřejmě dát také další motivaci svým fanouškům, což ostatně dělal vždycky. Doufá potom, že i přes řadu nástrah svou nadváhu a lenost konečně porazí a podaří se mu radikálně zhubnout.

Ke svému výjimečnému projektu pak přistoupil pouze několik dnů poté, co se brutálně rozešel se svou přítelkyní Sárou Holanovou. Ostatně, ve videu o ní ještě mluví jako o své báječné holce. Že by se rozhodl na tuto hubnoucí cestu přistoupit nyní proto, aby ho tolik nebolel rozchod se svou láskou? Nebo se zkrátka jedná jen o shodu okolností? To ví asi jenom sám Fatty. Tak doufejme, že jeho energie a elán změnit svůj život ho jen tak nepřejdou a on se brzy nevrátí do svého lenošivého pohodlí.


Přečtěte si také