Fanoušci se báli o FattyPillowa.
Autor: https://www.instagram.com/fattypilloww Fanoušci se báli o FattyPillowa.

Fanoušci se bojí o FattyPillowa! Opravdu je slavný youtuber kvůli ničivému hurikánu v ohrožení života?

MilanR. Publikováno: 29.09.2022
Populární youtuber a streamer si nedávno splnil svůj velký sen a odcestoval do Spojených států. Jenže si pro to možná nevybral zrovna nejlepší období.
Youtuber a streamer FattyPillow
FattyPillow
Populární youtuber FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, byl dříve známý také pod svým hip-... Přečíst celé

reklama

FattyPillow se před pár týdny rozhodl, že proti přetrvávajícím psychickým problémům bude bojovat tím nejlepším způsobem. Rozhodl se tedy vystoupit ze své komfortní zóny a překonat jeden ze svých největších strachů – obavy z létaní. A odletěl rovnou na jednu ze svých vysněných destinací, do USA. Fatty se zabydlel u svého kamaráda v Orlandu a zatím si svůj dlouhodobý výlet užívá. Nyní ale přece jen možná má důvod k vráskám.

Právě na Floridě totiž momentálně „řádí“ ničivý hurikán Ian. Ten dosáhl v uplynulých hodinách dokonce pátého stupně a v jistých chvílích dosahoval rychlosti 241 km/h. Ian se tak počítá mezi nejsilnější a nejničivější bouře, které tento stát USA zažil a nespočet obyvatel kvůli němu muselo opustit své domovy. A fanoušci, kteří vědí, kde se Fatty momentálně nachází, měli o svůj idol samozřejmě strach.

Youtuber je však na svých InstaStories uklidňuje. Orlando je totiž od míst, které hurikán zasáhl nejvíce, docela vzdáleno a jeho „zbytky“ k nim tedy dorazily jen v podobě tropické bouře. Sám Fatty byl sice zpočátku docela nervózní, jeho zkušenější kamarádi ho ale uklidňovali, že je nejspíš žádné velké drama nečeká. A měli pravdu. V Orlandu dle Fattyho záběrů byl vydatný déšť a youtuber byl na nějaký čas i bez proudu, žádné vážnější problémy ovšem nejspíš řešit nemusel. A vzhledem k tomu, že hurikán Ian už stačil zeslábnout, mohou se jeho příznivci přestat bát. Youtuber je každopádně o situaci i nadále postupně informuje.

FattyPillow si plní životní sen.

VIDEO: FattyPillow bojuje s psychickými problémy a udělal životní změnu! Jaký sen si díky tomu splnil?

Proč FattyPillow vysadil důležité léky?

FOTO: FattyPillow promluvil o vážných psychických problémech. Proč vysadil důležité léky?

reklama