Youtubeři

29. září 2022 16:28

redakce Prima Lajk

Fanoušci se bojí o FattyPillowa! Opravdu je slavný youtuber kvůli ničivému hurikánu v ohrožení života?

Populární youtuber a streamer si nedávno splnil svůj velký sen a odcestoval do Spojených států. Jenže si pro to možná nevybral zrovna nejlepší období.

FattyPillow se před pár týdny rozhodl, že proti přetrvávajícím psychickým problémům bude bojovat tím nejlepším způsobem. Rozhodl se tedy vystoupit ze své komfortní zóny a překonat jeden ze svých největších strachů – obavy z létaní. A odletěl rovnou na jednu ze svých vysněných destinací, do USA. Fatty se zabydlel u svého kamaráda v Orlandu a zatím si svůj dlouhodobý výlet užívá. Nyní ale přece jen možná má důvod k vráskám.

Právě na Floridě totiž momentálně „řádí“ ničivý hurikán Ian. Ten dosáhl v uplynulých hodinách dokonce pátého stupně a v jistých chvílích dosahoval rychlosti 241 km/h. Ian se tak počítá mezi nejsilnější a nejničivější bouře, které tento stát USA zažil a nespočet obyvatel kvůli němu muselo opustit své domovy. A fanoušci, kteří vědí, kde se Fatty momentálně nachází, měli o svůj idol samozřejmě strach.

Youtuber je však na svých InstaStories uklidňuje. Orlando je totiž od míst, které hurikán zasáhl nejvíce, docela vzdáleno a jeho „zbytky“ k nim tedy dorazily jen v podobě tropické bouře. Sám Fatty byl sice zpočátku docela nervózní, jeho zkušenější kamarádi ho ale uklidňovali, že je nejspíš žádné velké drama nečeká. A měli pravdu. V Orlandu dle Fattyho záběrů byl vydatný déšť a youtuber byl na nějaký čas i bez proudu, žádné vážnější problémy ovšem nejspíš řešit nemusel. A vzhledem k tomu, že hurikán Ian už stačil zeslábnout, mohou se jeho příznivci přestat bát. Youtuber je každopádně o situaci i nadále postupně informuje.

Sdílejte článek
Štítky strach hurikán Florida youtuber USA fanoušci Orlando tropická cyklóna Fatty FattyPillow

Přečtěte si také