Youtubeři

17. září 2022 12:59

redakce Prima Lajk

VIDEO: FattyPillow bojuje s psychickými problémy a udělal životní změnu! Jaký sen si díky tomu splnil?

Populární youtuber a streamer se i nadále snaží porazit své vlastní démony. A lidem s podobnými problémy poslal jasný vzkaz.

Už je to několik měsíců, co se oblíbený youtuber FattyPillow svěřil s fanouškům se svými vážnými psychickými problémy. S těmi populární streamer zápasil už několik let, až po vysazení antidepresiv si ovšem sáhl na dno a jeho boj s OCD, úzkostmi či depresemi se ještě znásobil. Nepomáhaly mu ani nové léky, a tak se rozhodl vsadit zejména na terapie a věnovat své psychice větší důraz než doposud.

Fatty však stále svůj boj nevyhrál a má před sebou ještě dlouhou cestu. A proto se rozhodl k nečekanému a velkému kroku, který (jak naznačuje název videa) vede snad i k jeho životnímu restartu. V dojemném videu, v němž shrnuje svou osmiletou youtuberskou kariéru, výjimečný vztah k mamince i boj s nadváhou a psychikou, totiž přichází s nečekaným přiznáním. Proti své vlastní hlavě se rozhodl bojovat tím, že překoná jeden ze svých největších strachů a poprvé v životě poletí letadlem, navíc do jedné ze svých vysněných destinací, do USA.

„Měl jsem před sebou rozhodnutí. Buďto se nechat zavřít do blázince, nebo si splnit svůj životní sen,“ přiznává FattyPillow. Dodává, že právě tohle je podle něho ten životní zlom, v němž se člověk rozhoduje, jako cestou půjde. A youtuber se rozhodl, že tentokrát strach a jeho černé myšlenky nevyhrají. Svým videem chce navíc podpořit ostatní, kteří mají podobné problémy či obavy. A fanoušci i ostatní diváci mu po tomto odvážném rozhodnutí nadšeně tleskají a přejí mu co nejvíce sil. A my se k nim připojujeme a doufáme, že nyní si Fatty opravdu naplno užívá svůj životní sen.


Přečtěte si také