FattyPillow o depresích.
Autor: archiv FTV Prima FattyPillow o depresích.

VIDEO: FattyPillow promluvil o vážných depresích. Proč prožívá nejhorší období v životě?

MilanR. Publikováno: 06.05.2022
Známý youtuber a streamer natočil jedno z nejupřímnějších videí své kariéry. A z jeho slov opravdu mrazí.
Youtuber Fatty Pillow
FattyPillow
Populární youtuber FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, byl dříve známý také pod svým hip-... Přečíst celé

reklama

Youtuber Karel Sivák aka FattyPillow je u fanoušků známý díky svému osobitému humoru, parádním streamům či statečnému boji s nadváhou. Už několik let ovšem otevřeně mluví také o svých psychických problémech v čele s úzkostmi a OCD, jimiž trpí v podstatě od dětství. Jenže i když se zdálo, že se mu v poslední době ve všem daří, opak byl pravdou. Fatty před několika týdny na sociálních sítích přiznal, že bojuje s vážnými psychickými problémy. A nyní k celé situaci natočil velmi upřímné a zároveň mrazivé video.

Slavný youtuber totiž přiznal, že momentálně prožívá doposud nejhorší období svého života. A to i přesto, že se mu v osobním a profesním životě daří, má šťastný vztah a také jeho maminka je naštěstí v pořádku. Problém se ovšem nachází v jeho hlavě, která mu nedá dle jeho slov ani na vteřinu vydechnout. Fattyho psychický stav se v posledních měsících totiž velmi zhoršil a pocity úzkosti a zejména deprese nabraly na síle.

 

 

Jeho stavu přidal také fakt, že se kvůli únavě a dalším neblahým účinkům rozhodl vysadit předepsané léky. Jenže po vysazení mu začalo být ještě hůře, začal mít např. tiky v oku, nedokázal ani nikam vyjet s autem a jeho psychika se zkrátka rapidně zhoršovala. Začal proto svůj stav řešit mnohem rázněji než doposud. Byly mu předepsány nové léky a chodí na terapie. Jeho stav se však prozatím příliš nezlepšuje a sám ví, že to je běh na hodně dlouho trať.

Nejvíce ho však mrzí, že i když má v osobním životě prakticky vše, co si přál, nemá z toho v podstatě vůbec radost. Několikaleté boje s psychickými problémy a černými myšlenkami mají za následek, že Fatty prakticky nemá žádné příjemné pocity a nemůže si vychutnat chvíle či věci, které my bereme jako samozřejmost. A právě to ho, i kvůli přítelkyni Janě, neskutečně trápí a vyčerpává. Zejména, když má místo toho v hlavě kupu nepěkných myšlenek a smutku, o němž nechce před fanoušky radši příliš mluvit.

I přesto se jim však svou velmi osobní zpovědí svěřil, co nejvíce mohl. A oni mu za to v komentářích posílají mnoho sil a doufají, že se z neveselé situace brzy dostane. Zároveň ovšem Fatty všem vzkazuje, že toto emotivní video natočil hlavně pro sebe, aby se z celé situace vypovídal, a také pro ostatní, kteří také bojují s depresemi a podobnými problémy. Doufejme tedy, že i jim Fattyho vyčerpávající zpověď pomůže v tom, aby při svém osobním boji vyhledali profesionální pomoc.

Fattyho psychické problémy.

FattyPillow přiznal psychické problémy! Hodlá se kvůli nim stáhnout do ústranní?

FattyPillow a jeho hubnutí.

GALERIE: FattyPillow se pochlubil brutální proměnou! Kolik kilo už slavný youtuber zhubl?

reklama