Youtubeři

28. března 2022 15:36

redakce Prima Lajk

FattyPillow přiznal psychické problémy! Hodlá se kvůli nim stáhnout do ústranní?

Oblíbený český youtuber a streamer prožívá složité životní období, které se odráží i na jeho psychice. Co se mu stalo?

Je to teprve několik dnů, co se Karel Sivák alias youtuber FattyPillow pochlubil svým fanouškům s velkým milníkem. Jeho velký fyzický a psychický boj s nadváhou totiž po letech přemlouvání i těžké dřiny konečně začal nést ovoce a Fatty sdílel příspěvek, na němž přiznal, že zhubl už 50 kilogramů. Sám ale věděl, že jeho boj ještě zdaleka nekončí a to nejnáročnější shazování váhy ho teprve čeká. A nyní bude pro něj možná ještě obtížnější.

Fanoušci si totiž podle webu Extra u jednoho z jeho příspěvků všimli emotikonů znázorňující zvracení. Ti nejvěrnější pak jako by vycítili, že všechno není u youtubera v nejlepším pořádku a začali se ho ptát, co se děje. A Fatty před nimi nic neskrýval a přišel se smutným přiznáním.

„Nechci jet teenagerovské výlevy, ale od začátku s vámi sdílím vše otevřeně a upřímně. Jenom říkám, že v poslední době si procházím dost velkými psychickými problémy, které mi brání v každodenním životě. Zvykl jsem si s vámi vše sdílet, tak jediné, jak jsem se k tomu mohl vyjádřit, bylo těma zvracejícíma smajlíkama,“ vysvětlil youtuber a dodal důvod svých aktuálních problémů.

„Bohužel jsem dostal další velkou ránu v osobním životě, kterou nechci do detailů rozebírat,“ řekl Fatty. Není tedy jasné, co youtubera trápí. Bude to mít však podle všeho dopad na jeho tvorbu, kvůli níž se na sociálních sítích i malinko stáhne do ústranní. Zatím ale na YouTube i Twitchi působí dál.

„Nechci, abyste mě litovali, protože není vůbec žádný důvod. Lidi si procházejí mnohem horšími věcmi. Chtěl jsem vám jen dát vědět, že nemám nejlepší období a bude to mít vliv i na moji tvorbu. A ještě jednou vám poděkovat!“ dokončil Fatty svou zpověď. Toho navíc štve, že ho situace potkala ve chvíli, kdy slaví velké hubnoucí úspěchy. A ani přes aktuální překážky nechce ve své dřině polevit. Tak doufejme, že jeho rány brzy přebolí a bude zase zpátky ve formě.


Přečtěte si také