Misha a jeho roční statistiky.
Autor: Daniel Bureš a YouTube.com Misha a jeho roční statistiky.

FOTO: Misha provokuje hejtry a chlubí se svou obří sledovaností. Opravdu je nejúspěšnějším youtuberem Česka?

Publikováno: 23.05.2017
Opravdu slaví malý provokatér takové úspěchy, jak si myslí?
Youtuber Misha
Misha
Misha je malý youtuber a provokatér, který dobyl celý svět svým Pokémon GO Songem a stále provokuje... Přečíst celé

reklama

Desetiletý Misha už patří téměř rok mezi naše nejpopulárnější youtubery, který díky svým šíleným songům zabodoval i v zahraničí a zejména ve Spojených státech slavil jednu dobu velký úspěch. Vážně je ale jeho sledovanost tak velká, jak se nám jeho bratr Metadon často snaží naznačit? Dva povedení internetoví bráchové se nám k tomu rozhodli ukázat jasný důkaz a na Facebooku zveřejnili čísla zobrazující sledovanost jejich videí. A svým prohlášením zase rozzuří nejednoho hejtra.

Misha totiž pomocí zveřejněné statisticky ukazuje, že za uplynulý rok se mohl průměrně chlubit více než sto tisíci zhlédnutími za den. A to je vzhledem k tomu, že nyní natáčí video zhruba jednou za měsíc, je dle něho obrovský sukces. Slaví tak mnohem větší úspěchy než většina youtuberů, jež musí kvůli obživě natáčet několik videí do týdne. Jemu k hodně slušnému kapesnému však stačí i tohle.

Misha zase útočí.

Misha útočí s rapovým songem, kterým chce trumfnout Ektora i Rytmuse! V šíleném klipu rozhazuje miliony a utrácí za sexy kočky!

Hejtři si ale nenechají nic líbit a v komentářích kontrovali jeho oficiální roční statistikou ze serveru Socialblade.com. Z klesajícího počtu zhlédnutí je pak podle jeho odpůrců patrné, že jeho sledovanost strmě klesá a jeho šílenosti zajímají čím dál méně lidí. Ani tohle si však Misha, nebo lépe řečeno Metadon, nenechal líbit.

„Padá to z výšin, kdy jsem byl sledovanější než PewDiePie, tenkrát jsem měl 2 miliony zhlédnutí za den. To bylo jasný, že to nebude napořád. Jinak tahle čísla by si každý youtuber v ČR přál. Obzvláště, když jsou ta zhlédnutí zejména z USA, tedy 5x víc peněz než u nás,“ reagoval na sociálních sítích. Opravdu se Misha tímto porovnává s PewDiePiem? A myslíte si, že vzhledem k jeho menší frekvenci videí patří statisticky mezi naše nejúspěšnější youtubery, nebo je vám Misha už naprosto ukradený?

Domorodci zpívají Pokémon GO song.

VIDEO: Misha dobývá svět! Podívejte se, jak jeho Pokémon GO song zpívají afričtí domorodci! Tenhle šílený cover vás dostane

Misha zase provokuje hejtry.

Tohle Misha přehnal! Slavný youtuber nechal brutálně zabít svého hejtra a všem vyhrožuje smrtí!

reklama