Nehoda na dovolené Týnuš Třešničkové 10
Autor: Instagram.com Nehoda na dovolené Týnuš Třešničkové 10

FOTO: Týnuš Třešničková konečně ukázala svou ruku po popálení! Není to hezký pohled

Publikováno: 29.12.2018
Známá youtuberka svůj obličej po hrozivém popálení v turecké restauraci stále skrývá. A podle stavu její ruky ještě chvíli skrývat bude.
Týnuš Třešničková
Týnuš Třešničková
Jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek věnující se hlavně módě, líčení a životnímu stylu.... Přečíst celé

reklama

Už tři měsíce uběhly od doby, co youtuberka Týnuš Třešničková utrpěla při nepovedené show v turecké restauraci hrozivá popálení druhého stupně na 15 % těla. Od té doby se léčí v nemocnici v Istanbulu a její skutečný stav zůstává menší záhadou. Youtuberka sice tvrdí, že léčba jde podle plánu. Její partner, podnikatel Viktor Hajíček dokonce hýřil optimismem a říkal, že jeho partnerka bude vyléčena na 100 % a nebude mít na těle žádné následky. Jenže plánovaný návrat do Čech za rodinou před Vánoci se nakonec odložil a youtuberka na sociálních sítích stále neukázala obličej, což vzbuzuje jisté dohady a obavy. A nejnovější fotografie, na níž ukázala svou popálenou ruku, strach fanoušků ještě mnohem zvýší.

Popálená ruka Týnuš Třešničkové. 1
Autor: Instagram.com/Týnuš Třešničková Popálená ruka Týnuš Třešničkové. 1

Týnuš Třešničková sdílela na InstaStories fotografii, na níž si čte v nemocnici novou knihu a s ní poprvé ukázala i část své ruky. A opravdu se na ní nedívá příliš hezky. Popálení je na ruce i po třech měsících stále výrazné a kůže byla dle všeho velmi zasažena. Slova jejího přítele o tom, že nehoda nezanechá na jejím těle žádné následky, po této fotografii bohužel nezní příliš realisticky. Tedy pokud youtuberka již nepočítá se zákrokem plastických chirurgů. Nová fotka proto vzbuzuje u fanoušků další obavy a my doufáme, že její stav opravdu není tak vážný, jak se po tomto záběru zdá.

Smutné Vánoce Týnuš Třešničkové 5

GALERIE: Takhle smutné Vánoce strávila popálená Týnuš Třešničková. Zůstala na Štědrý den v nemocnici sama?

Týnuš Třešničková se do Čech ještě nevrátí. 1

Komplikace popálené Týnuš Třešničkové! Youtuberka se stále nemůže vrátit do Čech a přiznává bolesti

reklama