FOTO: Vítěz LIKE HOUSE 2 Tadeáš Kuběnka ukázal po plastice svůj nový nos! Jak vypadá teď?

MilanR. Publikováno: 28.01.2022
Populární influencer a jedna z hlavních tváří druhé řady LIKE HOUSE výrazně změnil svůj vzhled. Jak se plastika nosu nakonec povedla?
Influencer Tadeáš Kuběnka z LIKE HOUSE 2.
Tadeáš Kuběnka
Tadeáš Kuběnka je populární tiktoker a influencer, který se proslavil účastí v LIKE HOUSE 2. Druhou... Přečíst celé

reklama

Z Tadeáše Kuběnky se stala díky účinkování a následnému vítězství v druhé řadě reality show LIKE HOUSE rostoucí hvězda sociálních sítí, o které na Instagramu, YouTube i TikToku asi ještě hodně uslyšíme. Už se nám ale bude ukazovat s „novou tváří“. Před několika dny známý sprosťák a internetová diva Tadeáš svým fanouškům oznámil, že podstoupil vysněnou plastiku nosu. Řada fanoušků sice nechápala, proč influencer operaci podstoupil, on chtěl být ale zkrátka spokojenější a nejspíš ještě sebevědomější. A jeho cíl se mu pravděpodobně splnil.

 

 

Po dnech nutné sádry a obvazů totiž mohl nyní Tadeáš hrdě ukázat svůj nový nos světu. A zdá se, že hvězda LIKE HOUSE je opravdu spokojena a nutno říct, že to provokatérovi s osobitým smyslem pro humor opravdu sekne. A myslí si to i jeho fanoušci, kteří se nyní předhánějí ve chvále Tadeášovy nové image. A co vy, líbí se vám nyní Tadeáš ještě víc než předtím?

Reality show LIKE HOUSE 2 si můžete připomenout v našem ARCHIVU.

Vítěz LIKE HOUSE 2 Tadeáš Kuběnka.

GALERIE: Vítěz LIKE HOUSE 2 Tadeáš Kuběnka byl na plastické operaci! Co si na sobě nechal změnit?

Vítěz LIKE HOUSE 2. 1

VIDEO: Vítězem LIKE HOUSE 2 se stává Tadeáš Kuběnka! S jak velkým náskokem vyhrál?

reklama