FOTO: Vítěz LIKE HOUSE 2 Tadeáš Kuběnka ukázal po plastice svůj nový nos! Jak vypadá teď?

Populární influencer a jedna z hlavních tváří druhé řady LIKE HOUSE výrazně změnil svůj vzhled. Jak se plastika nosu nakonec povedla?

Z Tadeáše Kuběnky se stala díky účinkování a následnému vítězství v druhé řadě reality show LIKE HOUSE rostoucí hvězda sociálních sítí, o které na Instagramu, YouTube i TikToku asi ještě hodně uslyšíme. Už se nám ale bude ukazovat s „novou tváří“. Před několika dny známý sprosťák a internetová diva Tadeáš svým fanouškům oznámil, že podstoupil vysněnou plastiku nosu. Řada fanoušků sice nechápala, proč influencer operaci podstoupil, on chtěl být ale zkrátka spokojenější a nejspíš ještě sebevědomější. A jeho cíl se mu pravděpodobně splnil.

Po dnech nutné sádry a obvazů totiž mohl nyní Tadeáš hrdě ukázat svůj nový nos světu. A zdá se, že hvězda LIKE HOUSE je opravdu spokojena a nutno říct, že to provokatérovi s osobitým smyslem pro humor opravdu sekne. A myslí si to i jeho fanoušci, kteří se nyní předhánějí ve chvále Tadeášovy nové image. A co vy, líbí se vám nyní Tadeáš ještě víc než předtím?

Reality show LIKE HOUSE 2 si můžete připomenout v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek

Přečtěte si také