GALERIE: Bývalá youtuberka Shopaholic Nicol se rozešla s dlouholetým přítelem! Proč nastal bolestivý rozchod?

Půvabné youtuberce a influencerce přáli fanoušci co nejdříve svatbu. Místo toho ale na sociálních sítích oznámila nečekaný rozchod.

Půvabná Nikola Čechová aka Shopaholic Nicol už sice není aktivní youtuberkou, pořád ovšem zůstává významnou tuzemskou internetovou hvězdou, která je nejen influencerkou, ale také moderátorkou. V posledních týdnech ovšem neprožívá nejšťastnější období. Nicol byla v dlouholetém vztahu s muzikantem a tvůrcem mnoha populárních tuzemských videoklipů Jakubem Madhalem, s nímž před lety dokonce natočila svůj hudební videoklip Ztracená. Influencerka vedle Mahdala zářila štěstím, oba často sdíleli zamilované fotky a fanoušci je považovali za jeden z nejvíce idylických internetových párů, u nichž byla svatba jen otázkou často. Jenže pravda byla jiná a zamilovaná dvojice je bohužel minulostí.

Smutnou zprávu sdělili Nicol i Jakub na svých sociálních sítích a přiznali, že už delší dobu zkrátka netvoří pár. Nicol pak dlouho přemýšlela, zda tuto intimní věc na sociální sítě vůbec dávat. Tušila ale, že svým fanouškům, kteří jejich vztahu přáli, dluží vysvětlení. Žádné obří dramata a bolestivé hádky ale mezi nimi údajně neproběhly a dvojice se rozešla v dobrém.

Mohla bych tady vypisovat dlouhé slohy o tom, jak nám bylo ty 4 roky krásně, co jsme si předali, jak se máme rádi a co pro sebe znamenáme. To my ale všechno víme a řekli jsme si to sami spolu z očí do očí. Byl to opravdový a láskyplný vztah. Nerozešli jsme se v hádce, rozbitých talířích a nadávkách. Ale v klidu, jako lidi, co se mají rádi, respektují se, jen to už jednoduše v některých věcech neklape,“ napsala youtuberka otevřeně na Instagramu. Dvojice i přesto zůstává kamarády, jen se jejich cesty zkrátka rozešly. Jedna z nejpůvabnějších českých youtuberek a influencerek je tak volná. A stejně jako její fanoušci na internetu, i my jí přejeme do další životní etapy hodně štěstí.


Přečtěte si také