GALERIE: Čeští youtubeři se vloupali na pozemek slavného Ed Sheerana! Co všechno udělají pro popularitu?

Známá youtuberská partička se rozhodla více zviditelnit. Vážně kvůli tomu ale musí porušovat zákon?

Dosti známá youtuberská dvojka Pimps byla vždy populární díky virálním prankům, vtípkům či poučným sociálním experimentům. Tentokrát to ovšem s honbou za sledovaností už možná malinko přepískli. Youtubeři se totiž rozhodli vydávat novou sérii videí, v níž se budou vkrádat na pozemky slavných světových celebrit. Jejich první „obětí“ se stala hudební superhvězda Ed Sheeran.

Pimps se rozhodli navštívit jeho menší panství v britském Suffolku, v němž Sheeranovi nechybí třeba ani vlastní hospoda, fotbalové hřiště či bazén ve tvaru srdce. A právě v něm se youtubeři rozhodli vykoupat. Letěli tedy do Velké Británie, přeskočili plot a vnikli tak na Sheeranův obří pozemek. V bazénku, či spíše malém jezírku se poté narychlo smočili, udělali selfíčko a běželi pryč. Pimps pak měli z celé akce evidentně velkou srandu a podle svých slov zážitek na celý život.

Jenže ukazovat svým mladistvým divákům, jak je zábavné vloupat se na cizí pozemek, není zrovna dvakrát příkladné. Opravdu si myslí, že je takové jednání, kdy se vlastně sami natáčejí při trestném činu, v pohodě? A nebojí se, že by je mohl někdo napodobit a nemuselo by to skončit už tak vesele? Pimps to nejspíš zatím příliš netrápí. Naopak, hecují své fanoušky, aby jim dali co nejvíce tipů, k jaké celebritě se mají vloupat příště. Zrovna od této youtuberské dvojky bychom takový kousek opravdu nečekali.


Přečtěte si také